pariah

Regisztráció dátuma: 2012. július 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. július 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Holika Holika Baby Silky Foot One Shot Peeling

Holika Holika Baby Silky Foot One Shot Peeling
2013. december 1.

nekem nagyon bejött :-) a tonymoly hasonló terméke után - ami annyira nem: nem volt megújulás, csak puhább, finomabb bőr -, adtam neki esélyt.
előző nap este a "smirglipapíros" finomreszelővel átdörzsöltem a talpam, hidratáltam, majd másnap használta, ezt a terméket.
a talpam eredetileg a lábujjak alatt "nyomokban bőrkeményedést tartalmaz" (semmi kirívó), a sarkam pedig a szokásos szárazság.
egy szó mint száz, másfél óra-3. nap első bőrdarabok- 5. nap intenzív hámlás (puha talpbetétet kellett a bakancsomba tenni :-))- 7. nap rózsaszín talpi :-)
már csak az a kérdés, hogy érzésre, vagy bizonyos időközönként ismételjem a procedúrát?

Astor Quick and Go Körömlakk

Astor Quick and Go Körömlakk
2013. november 9.

eléggé elégedett vagyok vele, vagyis csak voltam, mert átváltottam a megosztó bourjois 10 days-re :)
sokat elhasználtam, a végéig szuper volt, nem sűrűsödött.

fut épp egy hirdetésem az egyik "aprós" oldalon, van köztük ebből a lakkból is, ha valakit érdekel, írjon nyugodtan, itt nincs reklámozás :) ldk.szb @ gmail . com

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2013. november 4.

szép lassan megtaláltuk az egymáshoz vezető utat... a hajam története, hogy.. hosszú. mindegy, a végeredmény számít, sok palette festés után, egyszerűen nem oldódott meg, hogy a hajam töve ne sárgás árnyalatú legyen, se florillum,se schauma, se kiskutyafüle nem segített, gondoltam, ehhez fodrász kell. hát asse. akkor azt gondoltam, hogy leborotválom az egészet. és szembejött egy reklám... próba!10-es szőke hajra vettem a 10-est. teljes kudarc, mert nem elég, hogy már agyonig ki volt világosodva a hajam. fehér lett °.°
de persze még ilyenkor nem adom fel, mert 1. így nem maradhatok, 2. állatira "fest" (szóval a cucc JÓ), 3. ammóniamentes és rengeteg, 4. ákcijósan 1200... km vélemények elolvas. közte: "10-es szőke hajamból a 9-es természetes szőkét". nahát ez kell nekem, amúgy is lennék kicsit normál szőkébb, uccu neki. 3 alkalom után se lettem természetes, de legalább már nem világító 10-es. gondolom másfél év szőkézést nem felejt a hajam. további árnyalatvadászat. feltételek, hogy hamvas legyen, és szőke, de ne túl szőke, de szőke, ne barna, hanem szőke, ne sötét, de szőke. ennyi. 8.13-as. EZ AZ!!!! 3 alkalom után bátran mondhatom, hogy ez az én színem. rendes szőkeség, hamvas, szépen befogja a sötétszőke/vb hajtövet. valószínű nem ártott volna egy visszapigmentálás a hajamnak (azért még gondolkodom ezen, bár elrettent, hogy egy órára narancssárga legyek :/ ), mert a hajtövek szép hamvas természetes szőkék, de a hajam, 3 hajmosás után szépen elkezdi ledobni a színt, de ezt egyenletesen teszi. a következő hajfestésig tök nyugodt vagyok :-D már nem használom a balea szőkítő sprayt se.
elégedett vagyok vele, és ajánlom!

ps: maradt egy 9-es festékem. budapesti lányok! 1000 huf? érdekes lehet?