Parlandorka

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence The Cushion Szemhéjtus

Essence The Cushion Szemhéjtus
2017. június 30.

Nem gondolnám, hogy ez a világ legjobb szemhéjtusa, de arra, hogy megtanuljak precíz tusvonalat húzni, teljesen jó. Ennyi pénzért nem sajnálom, hogy csak kísérletezgetek vele.

MAC Nutcracker Sweet Ajakrúzs

MAC Nutcracker Sweet Ajakrúzs
2017. január 23.

A lila árnyalatot vettem meg, és nehezen barátkoztunk össze. Az első matte MAC rúzsom,ezért lehet, hogy ez a finish sajátossága, de ennyire kemény rúzzsal én még nem találkoztam. Az első néhány próbálkozás alkalmával csak nagyon nehezen tudtam felkenni, és akkor is egyenetlenül. Szomorúan el is határoztam, hogy akkor ez csak dísz lesz, mert a csomagolása gyönyörű. Aztán egyszer nagyon kellett egy szép lila rúzs, és elővettem újra. Jó alaposan aláhidratáltam a MAC prep+prime ajakprimerével, gondosan körbeceruzáztam, és egész tűrhetően sikerült felkennem. Azóta újra próbálkozgatok vele, és szokjuk egymást.
Aztán lehet, hogy később visszajövök adni neki még egy csillagot. :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2017. január 23.

Nem vonok le pontot az adagolás miatt, de azért ennyi pénzért tehetnének bele legalább egy szűkítőt.
Maga a termék viszont csodálatos. Életem legjobb alapozója. Nagyon kevés elég belőle, szépen építhető, és csodálatos fedést ad. Ráadásul elképesztően tartós! Én gyakorlatilag októbertől márciusig folyamatosan meg vagyok fázva, és ez végre egy olyan alapozó, ami orrfújásálló. Púder is épp csak egy leheletnyi kell rá, úgy is matt marad a nap végéig.