pati13

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2019. május 30.

Használata előtt a homlokom olyan zsíros-olajos volt, kb. vakítóan fény lett. Ezt nagyon szépen rendbehozta, azóta a smink is ottmarad ahol lennie kell. 🤗 Közvetlenül használat után néha húzódik a bőröm, de egy kis hidratáló krémmel orvosolható. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, már lassan 2 éve használom.
A hátuljára rá van írva, hogy lúgos kémhatású, de ennyivel letudják a dolgot, és nem írják rá, hogy utána használjunk savas tonikot, hogy visszaállítsák a bőr természetes pH-ját. Ezt sajnálom hogy lemaradt róla, hiszen ha ez a lépés kimarad több baci telepedhet meg az arcon utána.

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. április 30.

A bőrömre nem szoktam használni, mivel nincs is rá szükségem. Nagyon ritkán szárad ki a bőröm.
Viszont a szám annál gyakrabban. Munka közben mikor koncentrálok, rossz szokásom, hogy nyalogatom a számat és sajnos mivel a levegő is száraz, annyira nem tesz jót neki. 😢
Volt hogy annyira kiszáradt a szám, hogy egy mosolytól szétrepedt és vérzett. Este, és az utána való két napon mentem folyamatosan a számát vele. A második nap estéjére újjászületett... az egész lehámlott úgy, hogy közben egy cseppet sem fájt.
Azóta minden este lefekvés előtt bekenem. Egyszerűen imádom ezt a krémet ❤️

Nivea Body Milk

Nivea Body Milk
2018. április 30.

Mivel nekem zsíros a bőröm, így ritkán szoktam testápolót használni. A 48 órás változatot vettem meg, még a karácsony utáni kiárusításban és most jutottam el odáig, hogy kipróbáljam. Egy hete leégtem és most a felkarom és vállam enyhén elkezdett tőle kiszáradni és hámlani. Zuhany után bekentem magam vele és meglepődtem, de felszívta a bőröm...😮 utána egy kellemesen zsíros hatás maradt ami utána eltűnt és pihe-puha lett tőle a bőröm.
Nekem így teljesen megfelel arra a célra, amire én nagyritkán használom. 😬🤷🏻‍♀️
Nem mellesleg az illata is nagyon tetszik, magamon is 👍🏻