patriczia

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30
2019. október 9.

Évek óta szenvedek a megfelelő fényvédő megtalálásával, mert semmit nem bírt elviselni a bőröm. Idén nyár elején elkezdtem ezt használni, és soha többet mást! Szépen mattít, (mondjuk ez nálam nem volt olyan fontos szempont) lehet rá sminkelni és nem lesz tőle tiszta ragya a fejem.

Drunk Elephant B-Hydra Intensive Hydration Gel

Drunk Elephant B-Hydra Intensive Hydration Gel
2019. március 27.

Ezzel szoktam keverni az erősebb olajakat vagy szérumokat, és utána sokkal jobban viseli az érzékeny bőröm, mintha magában ment volna fel rá az olaj. Önmagában hidratálónak nem alkalmas, még esetleg primerként tudnám elképzelni. Az ára viszont sok ahhoz képest, hogy szerintem ezt a szintet a The Ordinary-től a Marine Hyaluronics simán hozza.

NARS Climax Mascara

NARS Climax Mascara
2019. március 27.

Lényegesen jobb, mint a Better than Sex, tartósabb, mint a Lash Paradise, szóval nálam most ez vezet szempillaspirál vonalon. Mondjuk alapból hosszú és dús pilláim vannak, ez szépen szétválasztja és hosszítja őket, és nekem nem is potyog. Végre találtam olyan spirált, ami kiemelkedően tetszik, az egyetlen probléma az ára. Ennyinél már elgondolkozom, hogy inkább a Lash Paradise-t veszem meg, és mert végeredményben nincs nagy különbség (utóbbi jobban dúsít, a Nars viszont természetesebb)