Patrienn

Regisztráció dátuma: 2017. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2020. október 2.

Én nagyon szeretem ezt a "krémet".
Nyári arcápolási rutinom része, ez a géles termékcsalád. Tavaly rózsavizes volt nekem, idénre ezt a C-vitaminosat szereztem be és imádtam. Mondjuk már egy alapjáraton egy egészen jó rutinba iktattam be. Tavaly a rózsavizest elég kevésnek éreztem, bár akkor még nem is volt jó rutinom, de idén ez teljesen tökéletes volt reggelre (estére már egy testesebb krémet kentem magamra) smink és fényvédő alá ez a tökéletes hidratáló. Csak ajánlani tudom, mindenkinek!
Két barátnőmnek is raktam össze rutint, az egyiküknek nagyon zsíros a másikuk meg inkább száraz kombinált és mindketten imádják. :)

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2019. február 3.

Nagyon szeretem, pillanatok alatt megszárad és szép fényes, mintha gél lakk lenne a rörmeimen. Egy a bajom vele, hogy viszonylag hamar beszárad. Én úgy gondolom viszonylag gyorsan dolgozom a lakkokkal (olvastam itt lentebb, hogy gyorsan kell vele dolgozni). Most vettem egy második üveggel, kíváncsi vagyok meddig fogja bírni mielőtt besűrösödik.

Kiehl's Daily Reviving Concentrate

Kiehl's Daily Reviving Concentrate
2019. január 22.

Az éjszakai testvérkéjét szerettem volna megvenni, de a boltban az eladó lány javaslatára duoban vettem meg őket és az igazság az, hogy talán jobban is szeretem, mint az ajszakai változatot.
Reggelre sokszor vagyok kialvatlan, igazi éjjeli bagoly vagyok, de csöppentek belőle az arcomra két cseppet és máris sokkal üdébb, ragyogóbb a bőröm, de nem azért mert zsíros! és már már úgy nézek ki mindt akinek sikerült legalább 8 órát aludnia.
Az illata nagyon finom, de nem túl sok, szerencsére.
Minden nap használom mióta megvettem. Már nem emlékszem pontosan, de ha minden igaz, akkor az őszi joy napokon vettem, és még nem tartok az üveg felénél, kíváncsi vagyok meddig fog kitartani, de az biztos hogy, ha egyszer elfogy biztosan újraveszem.