patszi

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Guhl Schaum-Tönungsfestiger

Guhl Schaum-Tönungsfestiger
2018. április 15.

Nagyon őszülök, két festés között használom a választékomnál a lenövésre és a halántékomon. Nekem barna van, beszínezi az ősz hajszálakat, de a kezemet és a mosdót is, pedig gyorsan dolgozom vele. Ezen kívül egy jó hajhab funkcióját is betölti, de az egész frizurámra nem nyomom rá, mert nagyon kicsi a tubus.
Szerintem jó ötlet ez a színezés, két hajmosás között tart és takar. Amire én szerettem volna, arra nekem megfelel.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2017. július 15.

Eddig PC 10% AHA-t használtam, de elfogyott. Ugyan ott kapható, ez olcsóbb és sok jó vélemény is volt itt róla, így megrendeltem ezt. Elvileg erősebb, mint a PC, de ez csak szimplán büdös, semmilyen más hatást nem tapasztaltam. Maradok a PC- nél az nekem szuper.

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA
2017. június 14.

Nem szeretem a testápolókat, egyszerűen nem tudom kivárni míg beszívódnak és nincs időm naponta kenegetni sem.
Ezt nagyon gyorsan beszippantja a bőröm és nagyon selymes lesz tőle. A mellem alatti bőr sokszor bepálik és nagyon piros , foltos lesz, de 2-3 bekenés után nyomtalanul eltűnnek. Arcra is kipróbáltam, kb az 5%-os AHA krémre emlékeztet, a 10% AHA-val sokkal látványosabb eredményt lehet elérni. Nálam egy újabb must have paula.