Pattu

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2016. október 4.

Nagyon hosszú út vezetett odáig, hogy végre megtaláljam a tökéletes hidratáló krémet, számomra ez az. Amikor elkezdtem használni, majdnem az összes pattanásomat eltüntette, ami hatalmas szó, mert rengeteg arctisztítót/hidratálót/pattanástalanítót kipróbáltam már, amelyek vagy rontottak a bőröm állapotán, vagy nem tettek vele semmit. Onnan tudom, hogy imádom ezt a krémet, hogy egyszer két hétig anyukámnál felejtettem, és rá 3-4 napra visszajöttek a pattanások, rettenetesen száraz volt a bőröm, nagyon húzódott. Amikor visszakaptam ezt a kis csodát, látványosan segített eltüntetni a rondaságokat, plusz a szárazságot, pár nap alatt újra kimertem menni az utcára... :D Még a barátom is megjegyezte, mennyire látványos az eredmény. :) Nagyon rég nem voltam megelégedve ennyire egy termékkel. :)

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2016. március 22.

Nekem ez a szárazsampon egyáltalán nem vált be... Az illata nem tetszik, hatása semmi, vagy még rosszabb a hajam állaga miután ráfújtam ezt a borzalmat... Pénzkidobás, mert használhatatlan. Szomorú vagyok, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. :(

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2016. február 29.

Nagyon kényes bőröm van, ennek ellenére nem tudok ellenállni újabb és újabb krémek kipróbálásának...Megláttam, és szimpatikus volt, igényes csomagolás, jó ár... Sajnos csalódnom kellett, nekem nem vált be. Az illata és az állaga jó, de én csak még pattanásosabb lettem tőle, szóval nem szerette a bőröm.