patvir

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2020. július 20.

Hajhullás miatt vettem, ami szépen enyhült is rendszeres használata mellett. Nem tudom, hogy csak ennek volt e köszönhető, de ártani nem ártott. A fejbőröm szereti, amúgy nagyon korpás tud lenne bizonyos termékektől, ez viszont nem idézte elő ezt a problémát, sőt úgy tűnik most jobb is, mint volt. Balzsamozni nem árt mellé, anélkül szerintem szét szárítaná a hajamat, zsíros abszolút nem lesz tőle.
Egy próbát szerintem megér annak, akinek ilyen jellegű problémái vannak.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2020. július 20.

Atópiás bőrőmre vettem arclemosónak. Borzasztó jó állaga van, nem egy nehéz olaj, hanem lemosni is könnyen lehet. A bőröm puha lesz utána, és a száraz foltjaim is mérséklődnek. Két lépcsős arclemosás első lépéseként használom, utána a márka micellás vizét, így a smink is szépen lejön, bár azt amúgy sem szoktam túlzásba vinni.
Az eddigi legjobb olajos lemosó. Száraz bőrűeknek nagyon tudnám ajánlani.

Uriage Bariésun Spot Krém Pigmentfoltok Ellen SPF50+

Uriage Bariésun Spot Krém Pigmentfoltok Ellen SPF50+
2020. július 20.

Nem rég kezdtem el használni, és eddig imádom! Ez a legjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. Nem lesz fehér az arcom, mert ugye a krém kicsit sárgás színű, szépen beszívódik. Egyszerűen jó használni, kényelmes viselet. Egyelőre még nem vettem észre a halványítást, de annak úgy is kell idő még. Szeretem.

1 ÖSSZETEVŐ