Pávácska

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2020. július 1.

Szép árnyalatokban kapható, megfelelően pigmentált és tartós pirosító. Szépen lehet vele dolgozni, “jól fekszik a bőrön”. Szeretem.

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő
2020. július 1.

Imádom!
Annyira jó illata van, nem tudok vele betelni! Kitűnően habzik és hozza a megszokott Baba minőséget. Ár-érték arányban nagyon jó.

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap
2020. január 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, aminek nagyon örültem. Volt szerencsém Izraelben megtapasztalni a Holt-tenger jótékony hatását, így volt valós hasonlítási alapom.
Az illata teljesen olyan, mint az iszapé, érezhető, hogy 100%-ban természetes iszapot tartalmaz.
Felkenés után én bizsergető, picit csípő érzést tapasztalok, majd ahogy elkezd száradni ezek teljesen megszűnnek. Teljes száradás után mosom le, ami picit nehézkes, de egy iszap maszktól ez nem meglepő. A bőröm friss, tiszta lesz utána, egészséges, szép bőrképet eredményez. Az arcomon, dekoltázsomon használom, ill. ha megjelenik 1-1 pattanás, akkor azokra egyenként is szoktam alkalmazni.
Én teljesen meg vagyok vele elégedve, ajánlom azoknak, akik szeretik a természetes, tiszta összetevőket és szeretnének egy kis SPA élményt és egészséges, szép bőrt.