PBHenrietta

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2019. június 4.

Clinique megrendelés mellé választhattam ajándék mintának, az epres verziót kaptam végül. Jól ápolja az ajkaimat és imádom, hogy leheletnyi árnyalatot is ad nekik. :) A kiszerelése nagyon tetszik és praktikusnak találom.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. június 4.

EL Daywear helyett kezdtem el használni, mert a kémiai fényvédőt nem bírta a szemem. A rengeteg pozitív vélemény miatt és Tindigo Ildi javaslatára álltam át erre. Az első benyomás furcsa volt, a gél állag miatt. Nekem nagyon szokatlan volt a krém helyett, de ez nem von le a termék értékéből, csak még szoknom kell. Reggeli rutin részeként kenem fel az arcomra, könnyen beszívódik és EL DW alapozó alatt is jól működött. Ha nem fogja bántani a szemem, akkor el tudom képzelni, hogy hosszútávon ezt használjam, bár az EL állaga és illata nagyon hiányzik. :) Pattanásokat sem okozott még.

Beautyblender Solid Szappan

Beautyblender Solid Szappan
2019. március 21.

Nem volt kérdés, hogy a Beauty blender mellé megvegyem-e a saját márkás tisztítóját. Egyszerű a használata és nem csak a saját szivacsát tisztítja ki szépen, hanem más márkájú ecseteket is. Én még pluszban megvásároltam a BB saját ecsettisztítóját is, azzal is nagyon meg vagyok elégedve. Nagyon fáj kifizetni értük a magas árat, de később kifizetődik. :)