pbm

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás
2021. július 2.

Megvettem a világos szőke (light blonde) feliratú változatot, illik vigyázni vele. Már az ledöbbentett, hogy amit a tenyerembe nyomtam, sötétbarna volt, meg is ijedtem, hogy ebből mi lesz. Ez a fajta- bár a dobozon tényleg világos szőke haj van - inkább mézes árnyalatú hajon segít.(az enyémet szépen egységesítette) Ha valaki a nagyon világos hajára keni, annak tuti sötétíteni fog rajta. Nagy ápolás nincs, inkább picit szárazabbnak éreztem a hajam, mint szokott lenni.

Dikson Glam B-Filler Vastagító és Feltöltő Kondícionáló

Dikson Glam B-Filler Vastagító és Feltöltő Kondícionáló
2018. január 12.

A samponjával együtt használom és tényleg csodaszer. Nem gondolom, hogy egészségesebbé teszi a hajam, de az biztos, hogy sokkal szebb, a hajvégeim látványosan jobb külsőt kapnak, olyan, mintha bevonná plusz egy réteggel a hajszálakat. A hajvasalás utáni állapot sosem volt még olyan szögegyenes, mint ezekkel a termékekkel. Biztos, hogy újra fogom venni. Az egyetlen, ami bár pozitívum akar lenni, nálam mégsem működik, az az illata. Elég erős, parfümös, amit én nem annyira kedvelek.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2017. szeptember 7.

Hétvégén szántam rá magam a használatára. Sötétbarna hajamból szerettem volna középbarnát, szinte biztos voltam benne, hogy vöröses, foltos lesz az eredmény, készültünk is rá a fodrásszal, hogy utána kapja majd a festéket is a hajam, hogy vállalható legyen. Én csak dicsérni tudom ezt a terméket ( a szaga ellenére) a végeredmény egy egységes, az eredeti hajszínemhez nagyon közeli szín lett (lenövésem is volt már, és szinte alig látszik)
Azért használat előtt érdemes elolvasni ami a tájékoztatójában benne van. Sok minden befolyásolja az eredményt, de a legfontosabb, hogy ennél a terméknél nem a hatóidő betartása a legfontosabb, hanem a KIMOSÁS. Hiába kezdődik el a folyamat, ha nem öblíted annyi ideig amíg írja a leírás, visszasötétedik a hajad. Az enyémet 3x 10 percig alsó hangon öblítettük, nekem a nyakam fájt, a fodrásznak a keze ázott ki, de így maradt meg a kapott szín. A másik amivel kicsit megjártam az a mennyiség, nekem nem volt elég a hajamra, vékony szálú de rengeteg hajam van ami mell felé ér, másfél doboz kellett volna.