pcksz

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Parodontax Interdental Extra Soft Fogkefe

Parodontax Interdental Extra Soft Fogkefe
2018. december 23.

Iszonyú érzékeny, szorosan egymáshoz illeszkedő fogaim vannak, amik között a legvékonyabb fogselyemmel is kicsit kellemetlen a tisztítás, viszont úgy veszem észre, hogy ezt a fogkefét használva kb felesleges fogselymezni, mert MINDENT kiszed a fogmosás során. Nyilván időről időre fogselymezni kell, de már nem naponta 1-2 alkalommal. Nagyon kíméletes és hatékony, kényelmes a fejmérete, szerintem nagyon kézreálló a fogkefenyél is, teljesen elégedett vagyok, szerintem jobb a Curaproxnál is.

Isana Zabtej Krémtusfürdő

Isana Zabtej Krémtusfürdő
2018. december 16.

Az illata engem az Yves Rocher makadámiadiós tusfürdőjére emlékeztet, igazából csak emiatt vettem meg, amúgy nem szoktam Isana termékeket venni, de ez megtetszett. Ahhoz képest, hogy ilyen barátságos ára van, a minősége egészen oké. Ami miatt kicsit lepontozom, az az, hogy olyan híg, hogy két használattal elment kicsit több, mint az egynegyede, ami azért durva szerintem, brutálgyorsan fogy. Összességében semmi különös, nem hidratál és nem szárít, jó illata van, nem túl takarékos. Nálam ez három csillagra elég, nem győzött meg arról, hogy vegyek még Isana tusfürdőt.

Isana Harmonie der Sinne Fürdősó

Isana Harmonie der Sinne Fürdősó
2018. december 13.

Szuper illata van, jó volt ezzel fürdeni. Be is táraztam belőle. :)