pcsengi99

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Shampoo Pure Frische

Balea Shampoo Pure Frische
2019. április 21.

Nagyon gyorsan zsirosodik a hajam, 1 napot bir ki es meg egyet hintoporral. Nagyon sok marka nagyon sok samponjat kiprobaltam mar, erre a samponra veletlenul esett a valasztasom elkeseredettsegemben. Az illata nagyon jo, sajnos a hajamon nem erzodik. Nemtudom hogy ettol a sampontol vagy mi miatt de jelenleg 4. Napos a hajam es meg mindig felvallalhato kiengedve ha utcara akarnek menni. Kb 1 honapja hasznalom, ez a 3.alkalom hogy tobb mint 2 napot kibirt.

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2019. április 2.

Alapvetoen jol fed, illata is kellemes de mikor a testert kiprobaltam akkor jo volt az arynalat aztan miutan megvettem addigra besargult a kezfejemen es ez sajnos az arcomon is igy van...:( emiatt csalodott vagyok, de szerencsere anyukamnak jo igy elhasznalja o helyettem.

Catrice Arctic Glow Highlighting Powder

Catrice Arctic Glow Highlighting Powder
2019. március 30.

Tesóm vett magának ilyet, és bevallom néha lopok belőle. Szép színe van, tetszik hogy nem csillog. Egész tartós, nap végén is látom az arcán. Sajnos én nem vagyok szerencsés highlighter vásárlás terén, de szerencsére jót vetettem vele így én is bírom használni.(: ajánlani tudom csak