pdorka13

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. május 24.

Tényleg nagyon szuper kis krém, már hónapo óta használom. Nem okozott pattanásokat, nem szárította ki a bőröm, tehát nem tapasztaltam semmi negatívumot. Én az árát kicsit borsosnak találom, de szerencsére sokáig elég, nem kell belőle sokat használni.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2019. május 21.

Történt az, hogy hegyről lefele egy rosszul bevett kanyarban kedvem támadt az út szélén lévő kavicsos, bokros részen superman-est játszani. A karom, ujjaim, tenyerem eléggé megsínylette a történetet, szerencsére volt otthon ebből a krémből. A mély sebeket nagyon szépen gyógyítja, 1-2 nap alatt heget képez rá, így a gyógyulás is sokkal gyorsabb. Eléggé zsíros krém, a húzódást valóban megszünteti, de sajna egy icipicit csíp, bár ez inkább még mindig a seb hibája, bármit kennék rá, csípne.
Egy szó mint száz, nekem eddig nagyon bevált, kevés is elég belőle, tényleg nagyon szépen gyógyítja a sebeket.

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2019. május 10.

A sötét, lilás szín van meg. Felkenve nagyon szép, viszonylag egyenletesen oszlik el, nem csíkoz. Sajnos nem tartós, de nem is várom el egy ajakápolótól. Ami viszont botrányos, az a kupak. Lejön, összefogja a táskám és a benne lévő dolgokat, így max neszeszerben lehet jó, de bedobva semmiképp.