pdorka13

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló
2021. január 4.

Két árnyalatban is megvan, a legvilágosabb és a közepes tónusú. Tavaly tavasszal kezdtem használni, így azt gondolom, már van egy kisebb tapasztalatom vele. Én azt gondolom, hogy ha valaki színezett hidratálót vesz, annak ne legyenek teljes fedés elvárásai, hiszen ez a bőrszínt egységesíti, de a bőrhibákat nem fogja elfedni. Én alá mindig a Clinique Moisture Surge arckrémet használom, és általában egy duo fiber ecsettel dolgozom el, nálam így működik a legjobban csíkmentesen. Nyári és téli időszakban is megállta a helyét, nyáron nem olvadt le rólam, a hidegben pedig nem ült bele a szárazabb részekbe és a ráncokba sem. Teljes áron nem venném meg, de szerencsére a Clinique-nél viszonylag sűrűn vannak akciók, így 25-30%-os kedvezménnyel bőven megéri!

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E
2021. január 4.

Alapjáraton göndör/hullámos, de vékonyszálú és száraz hajam van, nehezen fésülhető és könnyen gubancolódik. Tutorial videókban azt tanácsolták, hogy ne egyből a nedves hajon használjuk, hanem egy pár perces hajszárítás után (kb 60-70%-os szárazság), mert úgy képes a hajat roncsolni, hövédő persze mindenképp kell rá.

Én is így teszek, így a hajam nagyon puha és fényes utána, lehet vele egyenesíteni (nem teljesen kerek a feje, hanem van lapos oldala) és göndöríteni is kisebb gyakorlás után. Iszonyat könnyű használni, én sosem voltam egy nagy hajformázó, de a használatát bárki könnyen meg tudja tanulni. Hajtöveknél dús, havégeknél pedig szép sima, fényes haj, mintha csak a fodrásztól jöttem volna.

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2020. április 28.

Lassan egy évnyi "tesztelés" után írom a véleményt, ugyanis elég negatív érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban, a kezdeti rózsaszín felhő után most alig nyúlok hozzá.

- Hihetetlen gyorsasággal, már-már fénysebességgel kell az alapozót eloszlatni a bőrön, ugyanis olyan szinten oxidálódik, hogy az hihetetlen. Ha nem vagy elég gyors és precíz, bizony maradhat néhány csúnya, sötétebb, sárgásabb csík, folt az arcon. Ezt szinte lehetetlen kikerülni, próbáltam ecsettel és szivaccsal is.
- Tartósnak tartós, de a negyed annyiba kerülő Rimmel alapozóm ugyanaddig bírja, és nap közben ugyanúgy kell púdereznem.
- Soft matte végeredményt ígér, ami nagyjából oké, de így is borzasztóan száraz alatta a bőröm, a cakey hatás sűrűn jelentkezik, úgy is, ha előtte jól aláhidratáltam. Egyébként szivacsnál ez kevésbé jelentkezik, ecsetnél többször.
- Két rétegben katasztrófa.
- Sok színben kapható, ami azért elég jó, szinte tényleg mindenki megtalálja a megfelelő színt. Látatlanban online tuti nem vennék, rettentően oxidálódik és a végén kiderül, hogy 2-3 árnyalattal világosabb elég lett volna.
- A csomagolása nagyon jó, elég biztonságos, nem folyik ki.
- Fedése közepes, a nagyobb piros helyeket nem fedi el tökéletesen, bár ezt egy közepes fedésű alapozótól nem is vártam el.. de sajnos nem annyira építhető.
- Pórusokba szeret beleülni.
- Ezekhez képest pedig elég drága.

A színválaszték, a csomagolás miatt kap csak 2 csillagot, ezt az alapozót inkább normál bőrre találták ki, és annak, akinek alig vannak bőrhibái, ugyanis azokat előszeretettel kiemeli ez az alapozó. Sajnálom, pedig a márkát nagyon szeretem!