pdorka13

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Rudolph Fürdőbomba

Lush Rudolph Fürdőbomba
2020. február 7.

Háááát....cuki, de ennyi. Olajos nagyon, a víz színe furcsa narancssárga lötty lett tőle, az illata se nagy szám. Szegény Rudolf agancsa pedig már az első percben szétázott és leesett, halászhattam össze a vízből. Aranyos ötlet, de a papír anyaga nem bírta sokáig.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. május 24.

Tényleg nagyon szuper kis krém, már hónapo óta használom. Nem okozott pattanásokat, nem szárította ki a bőröm, tehát nem tapasztaltam semmi negatívumot. Én az árát kicsit borsosnak találom, de szerencsére sokáig elég, nem kell belőle sokat használni.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2019. május 21.

Történt az, hogy hegyről lefele egy rosszul bevett kanyarban kedvem támadt az út szélén lévő kavicsos, bokros részen superman-est játszani. A karom, ujjaim, tenyerem eléggé megsínylette a történetet, szerencsére volt otthon ebből a krémből. A mély sebeket nagyon szépen gyógyítja, 1-2 nap alatt heget képez rá, így a gyógyulás is sokkal gyorsabb. Eléggé zsíros krém, a húzódást valóban megszünteti, de sajna egy icipicit csíp, bár ez inkább még mindig a seb hibája, bármit kennék rá, csípne.
Egy szó mint száz, nekem eddig nagyon bevált, kevés is elég belőle, tényleg nagyon szépen gyógyítja a sebeket.