Pdrea

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Essie Here To Stay Alaplakk

Essie Here To Stay Alaplakk
2020. július 28.

A fertőtlenítükkel széttört körmömet szépen rendbe hozta.Szeretem :)

Essie Strong Start, Alaplakk Töredezésre Hajlamos Körömre

Essie Strong Start, Alaplakk Töredezésre Hajlamos Körömre
2020. június 3.

Pandémia miatt sokkal-sokkal-sokkal többször használt kézfertőtlenítő= kiszáradt, lemezesen szétvált és töredező körmök. Mindent próbáltam, de a korábban bevált erősítők tehetetlennek bizonyultak. A DM-ben láttam meg és "hátha" alapon megvettem. Jól tettem. A szétvált részt lereszeltem, ezt két naponta kenem ls úgy tűnik, hogy újra lesz körmöm :)

Dermawell Bőrszépítő Tabletta Nőknek

Dermawell Bőrszépítő Tabletta Nőknek
2019. augusztus 8.

Update2: továbbra is szedem, nem cserélném le másra.Ahhoz könnyű volt hozzászokni, hogy nem egy marák ilyen vitamint, olyan ásványianyagot kell szedni. Ahhoz meg még könyebb, hogy a rengeteg munka ellenére sokszor megkapom, hogy milyen jól nézek ki ! :)

Update: másfél hónap utáni eredmény: tömörebb bőr, egészségesebb bőrkép, láthatatlan pórusok. Aminek a legjobban örülök, hogy nincsenek már karikák a szemem alatt. Pattanás továbbra sincs, bolond módon növő köröm viszont igen :). Nagyon jó cucc, marad.

Kb két hét használat után semmi rosszat nem mondhatok róla, sőt! Más szépségvitaminokkal szemben nem okoz farkasétvágyat és nem is a lenyelhetetlen gigakapszula méret. Ami ennél is fontosabb, hogy végre elfelejthetem a folyékony kollagént. Az is hasznos, de az íze pocsék, soha nem tudom megszokni. Ez a vitamin ráadásul sok-sok olyan vitamint és mást is tartalmaz, amit eddig külön-külön vettem meg. Vagyis, ha jól számolok, akkor még anyagilag is jobban járok. És nem csak a bőröm szép, de a karikáim is halványultak :). Szedem tovább szorgalmasan, majd jövök frissíteni. De ajánlom mindenkinek, akinek fontos akár már a megelőzés is.