peachyglow

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Golden Green Vitaline Koffeines Hajnövekedést Serkentő Sampon

Golden Green Vitaline Koffeines Hajnövekedést Serkentő Sampon
2020. június 21.

Jól tisztít, isteni gyümölcsös illata van, nem kell belőle sok és az én gyorsan zsírosodó, vékonyszalú, lelapulásra hajlamos loboncomat két napig csodásan kordában tartja, utána sajnos akármilyen sampont használnék zsírosodik a hajam. Senki ne ijesjen meg sötét barnás-lilás színe van és talán picit hígabb az átlag samponoknal. Nem szárítja a végeket, szép csillogós lesz a hajam és talán a szokásosnál jobb a tartása. Szerencsés vagyok mert alapból gyorsan nő a hajam, de egy kis koffein sosem árthat meg neki. Fodrászkellékesben vettem, nekem nagyon bevált.

Revolution Pro Supreme Lipstick

Revolution Pro Supreme Lipstick
2020. május 16.

Én is a Pinkpandás megaboxból szereztem a Rebellious árnyalatot és tényleg borzalmas. Csak nagyon-nagyon világos bőrű hölgyeknek áll jól ez a szín és emellé ránctalan, redőtlen Angelina Jolie ajkakkal kell rendelkezni hozzá. A boxot magát én a Nabla palettáért vettem meg és a többi benne lévő termék csak járulékos nyereség vagy veszteségként érdekelt, ez a rúzs egyedül ami sajnos az utóbbi kategóriába esett. Lehetetlen szépen felkenni, nem terül, nem siklik. Próbáltam ujjal rásegíteni de sajnos az sem segít rajta. Használhatatlan.

L'Oreal Paris Unlimited Mascara

L'Oreal Paris Unlimited Mascara
2020. április 26.

Össze lettünk zárva a karanténra. Pont előtte pár héttel vettem meg, nem tetszett de úgy voltam vele, hogy elhasználgatom, most amennyit bezárkózva az ember lánya sminkel, arra tök mindegy. Szép fekete és nem keményíti meg a pillákat, viszont nem tartja a göndörségüket és dúsításban azért többet várnék jóval. Most, hogy kezd beszáradni használhatóbb lett a festék állaga, de kb két hónapig szerintem túlságosan híg. Lemosni viszont nagyon könnyű. Nem pereg le, viszont az alsó pilláknál hajlamos picit kenődni. Erős közepes, nekem nem azok a preferenciáim, amiben ez a spirál erős.