peachyglow

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

s.Oliver Outstanding EDT

s.Oliver Outstanding EDT
2019. szeptember 19.

Az egyik legjobb mindennapra való parfümöm. Árban tökéletes, amennyire kell, annyira tartós, könnyed gyümölcsös, nagyon megkedveltem és sokat használom. Ha valami különleges alkalom van, akkor előveszem a nagyágyúimat, de hétköznapokra olyan jó, hogy van egy ilyen jollyjoker mindig bevethető parfüm, amit nem sajnálok fújkálni. Ettől még nem lesz kommersz, pont az a jó benne, hogy nagyon kellemes, de nem érzed azt, hogy egy keleti fűszerbolt vagy egy átlagos csütörtökön is. Nagyon megszerettem és erre az indián nyárra kifejezetten passzol.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. szeptember 10.
(!)

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Nappali arckrémként teljesen rendben funkcionál, jól tűri maga alatt a szérumokat, szerintem bent is tartja. Egyébként éjszakára is használom. Alapvetően én nem használok szemkörnyékápolót, hanem a bevált hidratálókrémemet oda is feldobom, mert nincs extrán érzékeny szemem és teljesen jól bevált így. Na ezzel a krémmel ezt kerülje mindenki, mert még a 10 évvel ezelőtti sérelmeidet is kisírod, de ezt egyébként nem könyvelem el az ő hibájának, mert alapvetően nem erre való. Egyetértek az előttem szólókkal, jól beszívódik, kellően táplál, nem kukacosodik össze, jól tűri a fényvédőt meg a sminkelést is. Nem pattogok ki tőle és nem is irritálja az arcbőröm. Írták, hogy kombinált bőrre is jól bevált, nekem normál bőröm van enyhe vízhiánnyal, de nagyon jól teljesített rajtam is. Egy ideje már parfümmentes arcra való termékeket használok, úgyhogy az INCI miatt kicsit szomorú vagyok, de tényleg semmi irritáció, úgyhogy elnézzük neki. Nagyon hálás vagyok, hogy tesztelhettem (köszönöm Krémmánia!), és tényleg nagyon jó kis alapkrém, de magamtól őszintén nem biztos, hogy megvenném ennyi pénzért.

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs
2019. augusztus 25.

A 100 my suede beige árnyalat van meg. Picit sötétebb mint az ajkam színe. Mindennapokra igazából megfelelő, én csak egy pici életét akarok lehelni a sminkembe reggelente. Én vagy használok hozzá konturceruzat, mert anélkül szerintem kenodik, vagy csak pár pottyintes és ujjal eldolgozas. Szép természetes, egyenletesen kopik, tartósnak azért nem mondanám, de egész tűrhető. Én a hétköznapokra elvagyok ezzel, egynek meglepoen jó.