pearldiver66

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Anacis Vela Contour V-vonal Fogyasztó és Feszesítő Szérum

Anacis Vela Contour V-vonal Fogyasztó és Feszesítő Szérum
2020. május 30.

Én is próbáltam használni,de semmi különleges eredményt nem tapasztaltam. Nagyon finom illata van, első két-harom alkalommal enyhén melegség érzet van,de aztán ez majd elmúlik. Lehet,hogy egy hónap után, mindennapos használat mellett,valami eredmény mégis lenne,nem tudom....de ahhoz ez elég drága,mert csak 30ml -is a kis üvegcse.

Missha Misa Cho Gong Jin Ránctalanító Esszencia

Missha Misa Cho Gong Jin Ránctalanító Esszencia
2020. május 27.

Már használtam koreai kozmetikumokat, a "Missha" márkából. Nagyon megvagyok vele elégedve az eddig tapasztaltakkal. Most ezt a terméket rendeltem meg, a chogongjin -t. Egy sárga folyékony gèles szerű anyagot tartalmaz a tégej, ami kissè a nivea illatára emlékeztet. Felkenve az arcra, hamar beszívódik. Nagyon jó adagolója van, mert pont annyit nyomsz ki belőle amennyire szükséged van. Tehát nem lehet vele pazarolni. A csomagolása, egyszerűen fantasztikus. Olyan szép, hogy akár dísze is lehet egy polcnak, nem beszélve arról, hogy ha kifogy, utántölthető amivel akarod.... A hatásáról még nem tudok beszélni, de majd fogok. Kaptam hozzá ajándékba, egy kis Mizon mintát, peptid 500. Ezt a márkát még nem ismerem. Az eddigiek alapján, csak a maximumot tudom adni, pontokat illetően. Kíváncsi leszek kb. úgy egy hét után, mit fogok tudni elmondani róla?!🤔🙂

Paula's Choice Earth Sourced Power Berry Serum

Paula's Choice Earth Sourced Power Berry Serum
2020. május 14.

Valójában ez egy multivitamin koktèl az idősödő bőrnek. Azt adja amit ígér. Fantasztikus milyen jól működik!!! Teljesen megújítja, felüdíti az arcbőrt. Mivel tele van antioxidánsokkal, a pattanások eltünnek, gyönyörű egységes bőrképet képez. Szerintem ezt újra fogom venni. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokkal többet ér, minthogyha egy nagyon márkás, hasonló ígéretekkel kecsegtető más krémet veszünk meg. Ez egy szérumkènt működik, mivel 13 féle gyümölcsök kivonatai. Teljesen feltölti élettel az arcot. Ragyogó - üde arcképet kapsz. Csak egy baj van vele, hogy lehetne 50 ml ,mert nem éppen olcsó termék,és ennyi pénzért a 30 ml kevés. Előtte fel rázom, aztán igyekszem óvatosan kinyomni pont annyit, amennyi elég az arc és nyak hoz. Nagyon jó termék, nagyon örülök hogy megvettem, csak ajánlani tudom. Ezt inkább az idősödő korosztálynak tudnám elképzelni. 45 fölött legalábbis..... És mivelhogy nem egy termékre fókusz álom az arcápolást, ezért minden nap este és reggel mást és mást használok. Többek között Dél kóreai termékeket is, mert nagyon jó összetevői vannak, természetes anyagokból, mint például a ginzeng, vagy ott van a csiga nyák. Persze mellette egészségesen kell táplálkozni, sok folyadékot inni, no cigaretta! Sok alvás.