Pecci

Regisztráció dátuma: 2019. március 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash
2020. október 8.

A napokban vásároltam még, és teljesen el vagyok varázsolva tőle: egy eszméletlenül kellemes illatú, géles állagú, jól, de kíméletesen tisztító tusfürdőt sikerült levennem a polcról, viszonylag tartós illattal. Nagyon kevés is elég belőle, mert kellően vizes bőrön jól habzik, a bőrömet hidratálja, puhává és selymessé teszi, könnyű lemosni. Élmény vele fürdeni estenként.

Tresemmé Biotin + Repair 7 Hajbalzsam Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Hajbalzsam Károsodott Hajra
2020. augusztus 19.

Több, mint egy hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele:
- az illata nagyon kellemes és tartós (hajmosás után 3 nappal is érezni lehet),
- egyszerű használni, mert úgyis hat, ha csupán 2-3 percet van a hajon,
- fényes, egészséges, hidratált és puha lesz tőle a hajam, amit nem nehezít el,
- nem zsírosít, nem kell így sűrűbben hajat mosnom,
- a hajam puhasága és hidratáltsága a mosás után 3 nappal is érezhető,
- jol működik hajolajjal is, bár azzal kísérleteznem kellett, mert alacsony fokozaton nehezebben szárad a haja vele,
- valamilyen csoda folytán sokkal kevesebb haj van a használata után a lefolyóban,
- seborrheás bőrömet nem kezdi ki,
- könnyebben fésülködök tőle,
- a göndör hajam szépen loknisodik,
- ár-érték arányban tökéletes választás.
Szívből tudom a terméket ajánlani, én biztos újraveszem.

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2020. június 18.

2019.09.
Egyszerűen imádom ezt a szert! Szépen ápolja, hidratálja a hajat, csillogó, puha, fényes, jó illatú lesz tőle a hajkorona, és pluszban, ahogy észrevettem, a hajszárító hőjétől is véd. Tökéletesen épségben tartja az ép hajszálakat és tényleg jól funkcionál a hosszú haj eléréséhez: véd, hogy ne kelljen vágatni. Ami töredezett hajvégeket illeti, azt csak az olló tudja rendbetenni, egy hajápoló olaj erre nem képes, ilyen hatást senki se várjon tőle.
Olajhoz képest hígabb, folyósabb állagúnak tűnik nekem (Cien makadamia diós hajolaj után), de különösebb baj nincs vele. A használati útmutató alapján vizes hajra szoktam használni két/három pumpálásnyit hajmosás után, de inkább kettőt, mert nagy adagot nyom ki az adagoló. A felszívódása a terméknek jó, zsíros réteg nincs utána, maradéktalanul beszívódik a hajba és azt nem nehezíti el. Ma megyek és betárazok belőle még, hogy legyen tartalékban.

Update 2020.06.18.
9 hónapos használat után egy kis beszámoló: november óta ma jutottam el fodrászhoz először frissítő-vágásra, és hála a hajolajnak, illetve az ionizálós hajszaritomnak, csupán 1 centit (!) kellett belőle visszavágni, annyira szépen ápol és rendben tart az olaj. Olcsó, jó, hatékony hajápolási termek, és azt adja, amit ígér. A fele még megvan úgy, hogy minden hajmosás után használom (minden másnap hajatmosok). Nem romlott a hatása z idők során. Megéri rá beruházni.