Pecci

Regisztráció dátuma: 2019. március 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor
2019. december 7.

Kellemes, tartós illatú dezodor, hosszan tartó hatassal: a szagokat elnyomja, az izzadást gátolja. A bőrömet nem szárítja, foltot nem hagy a ruhán, könnyen beszívódik és nem hagy maga után ragadós réteget. Szeretem, többször újravevős, mert az extraerzekeny bőrömmel rendkívül szépen működik.

Blend-a-med 3D White Fresh Cool Water Fogkrém

Blend-a-med 3D White Fresh Cool Water Fogkrém
2019. december 7.

A doboz felirata alapján ezt használjuk a párommal, azonban nekünk egy sötétkék dobozos verzió van otthon. Megújult volna a csomagolás?
Magáról a termékről: hosszan tartó, eszméletlen erős, finom mentolos íze van, amellyel kellemes leheletet biztosít hosszabb időn keresztül, jól tisztít, kellően jól habzik, és a fogainkat is fehéríti. Ár-érték arányban is remek: nagy tubusa van, és mivel kevés is elég belőle, így ketten, naponta két fogmosassal, egy hónapig használjuk a tubust. Már lassan egy éve ezt használjuk és maradunk is ennél a fogkrémnél.

Alverde Rózsás Ajakápoló

Alverde Rózsás Ajakápoló
2019. december 7.

Elhasználtam belőle két darabot, és imádtam. Jól hidratált, a számon lévő sebeket eltűntette, könnyen beszívódott és ami plusz: olyan, mintha egy csillogós szájfény lenne. Kár, hogy már nem lehet kapni, én legalábbis nem láttam belőle a dm-ben.