Pecci

Regisztráció dátuma: 2019. március 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alpecin Doppel-Effekt Sampon

Alpecin Doppel-Effekt Sampon
2021. június 29.

2 hónapja használom a sampont, így viszonylag hosszabb intervallum után tudok képet adni a termékről. A seborrheas fejbőrömmel kimondottan jól összefér, nem leszek tőle sem sebes, sem viszketős, ami egy nagyon nagy előny nálam.
A hatását tekintve szuper: képes kezelni korpát, mérsékli a hajhullást és elképesztő módon erősíti a hajat. 2 hónapja lett a hajambol 10 centi levágva, ez a hossz bőven vissza is nőtt a sampon használata mellett. Rengeteg babahajam van a samponnak köszönhetően, ahol a hajam megritkult, ott is szépen elkezdett visszanőni. Negatívumként azt tudom kiemelni, hogy enyhén szárít (ez nyilván orvosolható egy jó hajbalzsammal), illetve nem szűnik meg teljesen a hajhullás; emiatt viszont nem vonok le pontot, mert ez valószínűleg az én szervezetemtől is függ.
Biztosan újra fogom venni, nekem összességében bejött a termék. Merem ajánlani másoknak is.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash
2020. október 8.

A napokban vásároltam még, és teljesen el vagyok varázsolva tőle: egy eszméletlenül kellemes illatú, géles állagú, jól, de kíméletesen tisztító tusfürdőt sikerült levennem a polcról, viszonylag tartós illattal. Nagyon kevés is elég belőle, mert kellően vizes bőrön jól habzik, a bőrömet hidratálja, puhává és selymessé teszi, könnyű lemosni. Élmény vele fürdeni estenként.

Tresemmé Biotin Repair Hajbalzsam Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin Repair Hajbalzsam Károsodott Hajra
2020. augusztus 19.

Több, mint egy hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele:
- az illata nagyon kellemes és tartós (hajmosás után 3 nappal is érezni lehet),
- egyszerű használni, mert úgyis hat, ha csupán 2-3 percet van a hajon,
- fényes, egészséges, hidratált és puha lesz tőle a hajam, amit nem nehezít el,
- nem zsírosít, nem kell így sűrűbben hajat mosnom,
- a hajam puhasága és hidratáltsága a mosás után 3 nappal is érezhető,
- jol működik hajolajjal is, bár azzal kísérleteznem kellett, mert alacsony fokozaton nehezebben szárad a haja vele,
- valamilyen csoda folytán sokkal kevesebb haj van a használata után a lefolyóban,
- seborrheás bőrömet nem kezdi ki,
- könnyebben fésülködök tőle,
- a göndör hajam szépen loknisodik,
- ár-érték arányban tökéletes választás.
Szívből tudom a terméket ajánlani, én biztos újraveszem.