peddimaci

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

SHR Tartós Szőrtelenítés

SHR Tartós Szőrtelenítés
2019. november 11.

Mint az összes gépi testkezelés, úgy ez is csak akkor működik ha a kozmetikus teljeskörűen felvilágosít mindenkit a szőrtelenítés feltételeiről és folyamatáról. Az én kozmetikusom a legelső kezeléskor elmondta, hogy 10-15 alkalom mindenkinek kelleni fog, hiszen a szőrnövekedés egy lassú ciklus, meg kell várni mire minden szál előbújik, ez akár másfél évet is jelenthet. Tehát 6-8 kezelés biztosan féleredményt ad csupán. Persze ritkul tőle, de nem akarunk foltokban szőrösek maradni. Fontos a borotválkozás, és véletlenül se gyantázza le senki magát a kezelés ideje alatt!
Elmentem 13 kezelésre, és negyedévente ismétlésre járok. Szőke, sűrű a szőröm, és nekem abszolút bevált! Csupán baba pihék maradtak a végére, de az is elenyésző. Megszűntek a szőrbenövéseim is. Mindenkinek ajánlom!

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál
2017. február 6.

Azta! Nem csupán dúsít, de extra tartós. Nálam emiatt kap 5 *-ot. Az első spirál, ami a reggelig tartó bulit is kibírta, és nem kell hozzá olajos sminklemosó. Csodaszép fekete. Az első Max Factor termékem, imádom.

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2016. szeptember 6.

Igazi csodaszer! Szárazon, nedvesen vagy 2 hajmosás között olyan puha hajat varázsol, amit az ember elvár. Tartós, nem a szilikonos, "gyorsan elmúlós" hatása van. Az illata kicsit férfi parfümre hajaz, de kellemes.:)