pemese

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. október 16.

2 hónapja használom de az egyik új kedvencem. Vízhiányos/aknéra hajamos a bőröm, csak este használom, de rég nem volt olyan "éjszakai krémem" ami ennyire kompatibilisa bőrömmel. Hatalmas plussz, hogy nincs benne illatanyag.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2019. október 16.

Évekig nem használtam primert, mert volt egy rossz élményem egy Catrice termékkel, de egyre jobban zavart, hogy az alapozóm a nap felénél eltűnik az arcomról, így úgy gontolam, hogy kipróbálom ezt, szeretem a márkát és baromi olcsó. Kicsit se veled se nélküled kapcsolatom van vele. Az sminkem szépen fennmarad az arcomon ha ezt használom és hatalmas a különbség "ezzel vs enélkül" a nap végén, viszont ha nem hagyok elég időt arra, hogy megszáradjon, beszívódjon az arcbőrőmbe apró darabokban lepereg az alapozóval együtt. Szárít (vízhiányos a bőröm) de ha rendesen hidratálok előtte és elég időt hagyok neki sminkelés előtt szépen működik.

The Body Shop Aloe Nyugtató Tonik

The Body Shop Aloe Nyugtató Tonik
2019. október 16.

Lassan egy éve vettem meg ezt a tonikot, nyáron szinte egyáltalán nem használtam, és max heti egy-két alkalommal viszem fel a hidegebb időszakokban.
Ilyen mennyiségben nekem nagyon bevált, vízhiányos a bőröm és abszolút nem szárítja ki, nagyon szépen felkészít a hidratálásra, ahogy azt ígérik. Egy pontot levonok azért, mert az arcomon lévő, pattanásokra hajlamos bőrfelületekkel nem tud mit kezdeni, így még mindig keresek egy olyan tonikot ami nem szárítja szét ezt a területet, alkohol és illatanyag mentes. A másik csillagot pedig azért bukta, mert ténlyeg oda kell figyelni, hogy a szemkörnyékre ne kerüljön, különben kiszárítja.

Mindennek ellenére én újra fogom venni amint elfogy, sokáig kitart, egyáltalán nem haszontalan, tiszta bőrápolás:)