Penge

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Jean Paul Gaultier Scandal

Jean Paul Gaultier Scandal
2021. március 17.

Hú, nagyon át tud változni fél óra alatt, kb 180 fokot. Elsőre édes-virágos, de akkor sem az a kellemes érzéki, inkább csak olyan vad. Fél óra múlva kifejezetten büdös lett, olyan zavaros mindenféle illat kavalkád. Maximum egy huszonévesen tudnám elképzelni, akinek még nem alakult ki az egyénisége és ide-oda csapong, lázad.

La Prairie Skin Caviar Absolute Filler

La Prairie Skin Caviar Absolute Filler
2021. március 11.

Kis mintám volt csak sajnos, mert ennyire jó krémem még nem volt. Szuper simító ,feltöltő a hatás, hosszútávon ,egész nap szép marad a bőr, nem zsírosodik át, mint sok más krémnél. Azonnal beivódik, nyom nélkül...hát ez a kis csoda tud valamit.

NIOD Survival 0

NIOD Survival 0
2021. március 11.

Nagyon szerethető jó kis termék. Pumpás adagolóból folyékony narancs-sárga ,talán répa illatú esszencia jön. Az eddigi szérumjaimmal ellentétben, ez egyáltalán nem ragad és kicsit sem zsírosít. Felkenve alig észrevehetően narancsos színt ad, de nem színezi sem a ruhát sem a törölközőt. Nagyon hamar beissza a bőröm, ami enyhén dehidratált . Fél perc és akár kenhetem a következő réteget. Több réteget szoktam használni tonik-szérum-hidratáló-fényvédő. De ki kell emelnem ennél a terméknél, hogy felkenés után, annyira jó érzést ad a bőrnek, hogy azt vettem észre , sokszor mást nem is teszek plusszba rá, max fényvédőt. Oly módon tölti fel reggel a bőröm, hogy nem kell semmi más felé, rettentő jól hidratál, üdít, kisimít, se nem száraz utána se nem zsíros a bőröm. Még a férjemnek is feltűnt, hogy kisimultabb a bőröm. Már elhasználtam 1 üveget és általában nekem valahogy megszokja a végére az adott terméket a bőröm és már nem használ úgy, ennél például ez szerencsére nem történt meg, az utolsó cseppig élveztem a jó hatását. Most a "30"-as versióját szeretném beszerezni, majd ha kapható lesz :)