Penge

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

eyeNlip Black Snail All in One Cream

eyeNlip Black Snail All in One Cream
2020. február 27.

Nagyon kellemes a viselete, több óra után sem zsírosodik alatta ki a bőröm, mint sok más krém alatt. Sima egyenletes puha bőrt kapunk, semmi ragacs érzés.Gyorsan felszívódik. Csak pár napig tudtam tesztelni, de nekem tetszett.

Rowenta Brush Activ' Premium Care Cf9540

Rowenta Brush Activ' Premium Care Cf9540
2019. december 2.

Tavaly karácsonyra kaptam. Hát csajok, ez egy álom! 10 perc és talán a fodrász szalonba sem tudnák szebbre szárítani. Komfortos, gyors , kényelmes, kezes..Csupa pozitív sajátosság, nem is tudok negatívumot mondani, max a hoszzú hajúak vigyázzanak hogy időbe elengedjék a rotáló gombot, mert elég erős a fordulat, kicsit húztam meg vele már a hajam, de ez az én bénázásom eredménye volt. Eddig hajszárító+alu körkefével szárítottam be a hajam, de másnap már szálkásodott, nem volt már szép. Ezzel a szárítóval még 3 nap után sem szöszösödik a száraz hajam. Egyszerűen imádom.

Vibely Xpress Control 4D Silk Fiber Eyelash Szempillaspirál

Vibely Xpress Control 4D Silk Fiber Eyelash Szempillaspirál
2019. december 2.

Remek kis szempillaspirál, tényleg hozza , amit ígér. Még a drágák közt sem találkoztam ilyen hatékonyságúval. Az első réteg szétválasztja és vékonyan befedi a pillákat, kicsit pókhálósan, a második réteg már hosszabít és vastagít, itt már nincs pókháló hatás, csak hosszű koromfeket pillák. A merészeknek lehet kis száradás után harmadik réteget is felvinni, na ekkor jön a műszempilla hatású, valóban szinte duplájára hosszított pilla. A lényeg, hogy a spirállal lassú mozdulatokkal próbáljuk a pilláinkat színezni, így egyenletesebben és jobbn rá tud "ragadni" a festékanyag. Mivel vízállónak van titulálva ,egész nap , maszatolásmentesen bírja. Nem pereg, nem irritál. Lemosni, fura módon micellás vízzel nem engedte magát. Ellenben olajos lemosóval pl. Kose simán lejön. Vagy ami fura , de működik, sima meleg vízzel áztatgatom és két ujjal finoman a pillákat morzsolgatva le lehet húzni a hüvely formát képző festéket. Hát ez most így furán hangzott, de próbáljátok csak ki. Ja és az ára E-bay: 800 Ft. Ajánlom, nagyon klassz .