pentekkitti

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2019. szeptember 17.

Egyszer a kasszánál vettem kis kiszerelésben, azt a picit is több hétig hasznaltam. Mikor elfogyott beruháztam egy nagy kiszerelesre. Kisebesedett talpamat 2 nap alatt (napi 3 kenés) teljesen rendbe hozta. Az ára is rendben van. Egy diónyival használtam ha nagyon rossz állapotban vannak a labaim. Egy borsónyival szoktam nyomni ha rendben vannak de nem akarok “visszaesni”. Nyár végére mindig szükség van rá sajnos, az őszi időszakban végig szoktam használni, egy csomaggal bőven kibír másfél “szezont”.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2017. augusztus 21.

Imádom!
Hajmosast 3 nappal (többet nem mertem próbálni, de szerintem 4et simán bír) ki lehet tolni vele. Isteni illata van. Rafujas után kicsit várni kell, hogy visszavarázsolja a frissen mosott haj látszatát. Rendszerint 5 - 6 ora mulva kicsit jobban gubancolódik a hajam, de szerintem ezzel ninxs baj.

Balea Sarokápoló Hab Ureával és Shea Vajjal

Balea Sarokápoló Hab Ureával és Shea Vajjal
2017. augusztus 21.

legjobb labápoló, amit próbáltam. Egy mély vágás volt a sarkamon, egyik délután bekentem vele, zokni es cipő. Estére maradéktalanul eltávolította. Előtte napokig kenegettem mással, semmi nem hatott. Több helyen kerestem, mindenhol készlethianyos. Ugye nem szűnik meg? :((