Peppertree

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Mandulatej & Méz Testvaj

The Body Shop Mandulatej & Méz Testvaj
2018. április 10.

Elképesztően jó az illata. Teljesen rabul ejt minden használatnál. Könnyen beszívódik, jól hidratál, nincs ragacsos érzet.
A sheavajas testvajhoz képest lazább, folyósabb állaga van. Így nem is fogy olyan gyorsan.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2018. április 10.

Szinte csak jót tudok róla mondani. Az illata nagyon kellemes, remekül hidratál. Rögtön beissza a bőr a krémet. Emiatt viszont (nagyon) gyorsan fogy.
A tégelyes csomagolás miatt egy sűrű, tömör testvajra számítottam, de meglepően krémes az állaga. Praktikusabb lenne tubusban vagy pumpás plakonban. Így legalább nem menne vele tele a körmöm alja.

Lush Limelight Fogtabletta

Lush Limelight Fogtabletta
2018. április 10.

Akkor találtam rá erre a termékre, amikor fluoridmentes fogkrémet kerestem. Esténként szoktam használni, mert akkor nem fontos, hogy friss, mentolos legyen a leheletem. Elég, ha csak tisztítja a fogaimat. A tabletta elrágásakor mindig figyelnem kell, hogy ne nyeljem le reflexből. :)) A citromtól elég savanykás íze van, beindul tőle a nyáltermelés rendesen. :)) Jól habzik, sőt!
Egyedül csak az árával nem vagyok kibékülve. Napi 2-3 használat mellett hamar elfogyna. És valljuk be, találni párszár forintos megoldást is natúr fogápolásra.

1 MÁRKA