Percoon

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush I Love Juicy Sampon

Lush I Love Juicy Sampon
2020. szeptember 16.

Ma reggel akartam rendelni az újabb utánpótlást, erre nem találom sehol a weboldalon, gyorsan száguldok ide, a Krémmániára, minden bölcsesség tárházához, reménykedve, hogy ez csak átmeneti és nem szüntették meg, de ezek szerint igen. Ez az év meg van átkozva, ez már biztos. Ez volt eddig az egyetlen sampon ami az extra gyorsan zsírosodó hajammal kezdett valami látványosat.

Nivea Hyaluron Cellular Filler Fátyolmaszk

Nivea Hyaluron Cellular Filler Fátyolmaszk
2019. október 2.

Tesztelésre kaptam a terméket, és nagyon kellemes élmény volt, kicsit nehéz volt széthajtogatni, de amúgy egyszerű a használata. Kicsit több mint 10 percig hagytam fent, és utána nagyon kellemes érzetű lett a bőröm, hidratált, és összességében teltebb összképű. Nekem hozta azt, amit egy ilyen kategóriájú fátyolmaszktól elvártam.

Versace Eros Flame EDP

Versace Eros Flame EDP
2019. augusztus 9.
(!)

Itt nyertem tesztelésre az illatot, rögtön páromnál landolt, aki ki is próbálta rögtön, de a 35 fokos melegben túl töménynek és fullasztónak találta. Szerintem ez inkább egy tipikusan őszi/téli illat, ahol a fűszeres, kissé édeskés jegyek jobban tudnak érvényesülni, szóval októberben jelentkezem újabb update-tel.