Percoon

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Zara Red Temptation for Her

Zara Red Temptation for Her
2022. január 25.

Az úgy volt, hogy már hónapok óta ez folyt még a csapból is, de nem volt lehetőségem kipróbálni sehol, úgyhogy amikor végre lehetett (kb 5 percig) rendelni online és szépen felültem a hype vonatra és gyorsan rendeltem egyet belőle vakon. Hiba volt. Baccarat-ot egyszer egy reptéren volt szerencsém megillatolni, és csak annyira emlékszem, hogy tetszett, de semmi másra. Ez viszont rajtam borzasztó, sajnos az édessége egyátalán nem jön ki, csak valam szúrós...és az a finom illat, amit annyian szeretnek, én mintha csak nagyon távolról érezném, de sajnos mindent elnyom rajtam ez a szúrósság. Megy a piactérre.

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló
2021. december 13.
(!)

Tesztelésre kaptam a Krémmániától a terméket, aminek nagyon örültem, és ezúton is köszönök, a véleményemet viszont nem befolyásolta. A Bioderma megoldása nagyon jól hangzott, és reméltem, hogy megoldja a száraz/ érzékeny kéz és fertőtlenítő dilemmámat és szerencsére így is lett. Az alkoholos kézfertőtlenítők rendszeres használata sajnos nagyon rossz hatással volt a bőrömre, gyakran fordult elő vörös viszkető reakció, bőr repedezés, és nem volt annyi kézre való termék a világon ami ellensúlyozni tudta volna a kézfertőtlenítő hatását. Ugyan még csak kb 2 hete használom, nem minden napos rendszerességel, de szerencsére elmondhatom, hogy nagyon kellemes a használata, az olajos rétegnek köszönhetően használat közben valamennyire hidratálva tartja a bőrt és nem kell azonnal kézkrémezni utána. Hagy egy kevés olajos réteget a bőrön, de nekem az elég hamar beszívódik, igaz, nem azonnal, és lehet, hogy valakit ez zavarhat, én elvagyok vele, főleg, hogy egyelőre a kézrepedezés kellemetlen mellékhatását nem tapasztaltam meg a használatából adódóan. Az ára kicsit borsos, de nem kell belőle túl sok, ha a teljes flakon elhasználata után is ilyen jó véleménnyel leszek mint, most akkor tuti megveszem.

Lush I Love Juicy Sampon

Lush I Love Juicy Sampon
2020. szeptember 16.

Ma reggel akartam rendelni az újabb utánpótlást, erre nem találom sehol a weboldalon, gyorsan száguldok ide, a Krémmániára, minden bölcsesség tárházához, reménykedve, hogy ez csak átmeneti és nem szüntették meg, de ezek szerint igen. Ez az év meg van átkozva, ez már biztos. Ez volt eddig az egyetlen sampon ami az extra gyorsan zsírosodó hajammal kezdett valami látványosat.