perectigris

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 24.
Bőrprobléma: -

Balea Sensitive Pumpás Dezodor

Balea Sensitive Pumpás Dezodor
2015. október 27.

UPDATE: megújult ez a dezodor, az új változat csomagolása majdnem ugyanígy néz ki, viszont az összetétel megváltozott: immár alumíniummentes (cserébe alkoholos) és büdös :( rá is van írva, hogy új receptúra, de sajnos csak otthon, az első használattal döbbentem rá, hogy ez már nem az, amit én szerettem.
Az új adatlapja: Balea deo zerstäuber sensitive

Nagyon szeretem, csodát ne várjatok tőle, de nyáron szuper frissítő hatása van, az illata kellemes, nem tolakodó, inkább üde, és nem nyomja el a parfümöm. Szerintem nem ragad. A barátom is szereti, néha kölcsön is kéri :DD
Mostanában alig néhány dm-ben van ez az aloe verás verzió (a sima kék bezzeg mindenhol), úgyhogy egyből kettőt szoktam venni, ha találok valahol.
5 csillagos dezodorral én még nem találkoztam (mármint olyannal, ami valóban meggátolná az izzadást), ezért kap ez is csak 4et, de egyébként meg vagyok elégedve vele, mindig nálam van :)

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2015. október 16.

Eddig a tégelyes camouflage korrektort használtam, és meg voltam vele elégedve, csak az én bőrömhöz picit sötét volt. Pár hete váltottam erre, és tökéletes! 5 csillag, ennyi :)
(nem tudom, mennyire vízálló, de sima [nem vízálló] szemfesték lemosóval lejön)

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal
2015. szeptember 18.

Olcsó bőrradírnak híg a...? valahogy semmi sincs rendben ezzel a termékkel: a radírszemcsék népsűrűsége kb. 2 db/cm^3, ergo egy maréknyit kell kimernem egyszerre, hogy valamennyi radírozó hatást észleljek (legalább hamar elfogy); az illata wc illatosítóra hajaz, és egy bőrradír után miért marad zsíros a bőröm? Negatív hatásról nem tudok beszámolni, de nem is ajánlom.

1 MÁRKA