perfumeaddict

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Pupa Glow Obsession Compact Highlighter

Pupa Glow Obsession Compact Highlighter
2020. január 18.

Amikor először kijött, elsiklott felette a figyelmem. De most nem olyan rég, mikor az üzletben felkentem a kézfejemre, elámultam kicsit, hogy milyen szép fénye van! A 001-es árnyalat van nekem is, pont tökéletesen félúton az arany és az ezüst között.
Mondhatni lassan highlighter mániásként, meglepett, hogy ilyen áron ilyen jó highlightert lehet kapni! Mondjuk, attól függ, ki mit keres egy highlighterben. Nekem minél fényesebb, csillogóbb, annál jobb 😁 Természetes finissel hagyjanak békén.
A csomagolása, kivitelezése is nagyon igényes. Nekem nem tűnt fel, hogy a nap végére eltűnt volna - ha sokat telefonálok, akkor arra képes átmenni egy kicsit, de nem számottevő.
Nagyon finomra őrölt az alap, semmi glitter, vagy csillogós részecskék. Fényes, metálos, szaténszerű csillogást ad.

Nagora Bio Rózsavíz Permet

Nagora Bio Rózsavíz Permet
2020. január 10.

Nagyon szeretem :) Én reggel is, este is szoktam használni. A hűtőben tartom, így még frissebb, amikor az arcomra fújom. Ezt használom mind a reggeli, mind az esti arcápolási rutinom első lépéseként. Kellemes illat, érzés, és tényleg mintha jobban beszívódnának miatta az utána következő krémek. Biztos újra venném, de találtam olcsóbban rózsavizet, ami megegyezik ezzel, így az ára miatt kap 4 csillagot.

Nagora Erdők Kincse Gyógynövényes Hajmosó- és Fürdőszappan

Nagora Erdők Kincse Gyógynövényes Hajmosó- és Fürdőszappan
2020. január 9.

Már egy ideje használom, és korábban is használtam szilárd samponokat. Ez teszi a dolgát, kellemes tapintású lesz tőle a hajam (nem az a selymes, mint a bolti samponoktól, de kellemes). Illata is frissítő, gyógynövényes, és mint az előző kommentelő írta, nem tart sokáig, ha valaki attól félne :D. Szépen habzik, minden ok igazából, csak az a bajom, hogy pár nappal a hajmosás után egy ilyen fehéres réteg ül ki a hajamra/fejbőrömre, amitől gyakrabban kell hajat mosnom. Így emiatt csak 4 csillagot tudok neki adni, de lehet, hogy megpróbálom az almaecetes öblítést, hátha attól jobb lesz. :)