perfumeaddict

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. március 25.

Na, nem is baj, hogy már nem gyártják... Ez volt az első próbálkozásom az olajos lemosók felé, és míg a textúrát sikerült megszoknom idővel (nekem nem lett ragacsos, mint ahogy sokan írták), a hatása nem volt olyan jó. Nagyon nagyon sok időbe telt, míg rájöttem, hogy emiatt a termék miatt lett tele az állam vonala fehér ragyákkal. Mert ugye minden alkalommal, amikor próbléma lép fel, visszatértem a lemosó-fényvédő-hidratáló rutinra. Csakhogy már a lemosóm is hibás volt... Csak akkor jöttem rá, hogy ez a ludas, amikor pár napig SEMMIT nem csináltam az arcommal, és javulni kezdett.
Na szóval ennyit erről :)

Ajmal Amber Wood EDP

Ajmal Amber Wood EDP
2020. november 19.

Eeeek... Mintát kaptam belőle, és nekem nagyon nem jött be.... Nagyon intruzív, nem komplex, nem mély, de legalább azt nagyon sokáig csinálja 😬😬😬

Na szóval a kezdeti sokk után kicsit többet tudok írni... Az eleje nekem nagyon axe-os hatás, le akartam magamról mosni szinte... A leszáradása már kellemesebb, lehet, hogy a pacsuli miatt, nem tudom... Mindenesetre egy próbát még teszek vele, hátha csak pillanatnyi kedélyem befolyásolta az érzékelésemet :D

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2020. október 14.

Sokkal viselhetőbb, kellemesebb illat, mint az eredetije. Míg amazt képtelen vagyok elviselni, annyira fullasztó, tolakodó és arrogáns, ez sokkal barátságosabb, megközelíthetőbb, puhább. Nem érzed 8 méterről azt, hogy "na, már megint valaki good girl-t használ...". Bár az ereje és a szillázsa mégis csak erős. Akkor miért 3 csillag? Mert ez is jellegtelen és tömegkielégító tucat illat, amit minden utcasarkon érezni...