perfumeaddict

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2020. június 14.

Hol volt eddig ez az illat az életemből!? Miért nem találkoztunk eddig? Már évek óta kint van, és mindig elsiklott felette a tekintetem a polcokon, sosem keltette fel annyira a figyelmem... Aztán most vettem belőle egy minikét... és nagyon szeretem! Nem ámulatba ejtő, nem söpör le a lábadról, nem egy marha erős és komplex és kifinomult niche... De de de... nem tudtam abbahagyni a csuklóm szagolgatását, és már be is szereztem belőle egy nagy üveget! Kellemes mértékben édes, vidám, friss, virágos, mindenhova illő parfüm, és mégis van személyisége! Játékos, könnyed, finom, barátságos :)
Tartóssága nem eget rengető, de engem kárpótol, hogy mennyire tetszik az illat!

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam
2020. április 21.

Nekem ez a termék a "csinálja a dolgát egészen jól, de azért nem venném újra" kategória. Ki akartam próbálni egy szilárd arctisztítót, ami nem szárít, és valóban nem szárít, és az arcon maradt érzés is még tűrhető. Én kifejezetten nem szeretem, ha olajos réteg marad az arcomon, de ezzel ha rendesen lemosom, és gyengéden megtörölgetem az arcom, nem érzem olajosnak. Szemsmink leszedésére nem ajánlanám, mert a benne lévő mentol irriálta a szemem. Hozzájön még, amit az előző kommentelő írt, hogy amint a vége felé érsz, a babok miatt nem praktikus. Összeségében ki fogok próbálni egy másik szilárd arclemosót a Lush-tól, ezt meg valahogy ímmel-ámmal befejezem.

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2020. március 17.

Na jó... A sok jó vélemény meg az intenzív reklám miatt vettem meg (innen másodkézből). A kezem állapota kb. közepes volt: érezhetően száraz volt, húzódik, de nem sebes. Amint kézhez vettem, ki is nyomtam egy picit a kézfejemre és eloszlattam... Ilyen még nem történt egy kézkrémmel sem: elkezdte csípni, szinte égetni a bőröm és le kellett mosnom.... Azon a részen, ahol felkentem, ki is pirosodott, utána rosszabb lett a kezem állapota (5 perc leforgása alatt). Valószínüleg egy összetevő nem tetszett a bőrömnek, de ezt nem vártam volna egy mindenki által agyon hypeolt krémtől. Így nekem ez a pénzkidobás kategória.
Szóval érdemes boltban előbb tesztelni, pláne érzékeny kezűeknek.