perfumeaddict

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive Urea Arcmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Urea Arcmaszk
2022. március 4.

Mi az hogy már nem kapható? 😩 Kedvenc maszkom volt! Úgy szívta be a bőröm, mint a vizet! És olyan jó puha és hidratált volt utána... :(

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2021. november 30.

A sok jó vélemény miatt probáltam ki, de annyira nem győzött meg. Rengeteg ideig tart míg beszívódik, igazából nem szívódik be rendesen, hagy maga után egy réteget. Hidratáló ereje jó, de nem ájultam el tőle. Azt csinálta, amit egy kézkrémnek csinálnia kell. A szaga meg annyira intenzív, hogy egyszerűen percekkel a felkenés után is érzem, és nem csak akkor ha közelről szagolom a kezem, hanem jó messziről is. Nem tudom emberek honnan veszik a visszafogott illatot, mert ez nem az :D. Az illat maga nem rossz, egyszerű püder illat. Ha tetszik, tetszik, ha nem, nem. De teljesen feleslegesen intenzív.
Összességében nem venném újra, sőt nem is fogyasztottam el a krémet, hanem tovább ajándélkoztam.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2021. augusztus 18.

Elég gyenge a hidratálóereje, kb. egy fél óra múlva eltűnik a számról, és még nem is hagyja olyan hidratáltan. Csak bekerülök egy ördögi körbe, amiben mindig újra kell kennem. Az állaga engem nem annyira zavart, én a tubusból rögtön a számra kentem és az applikátorral kentem szét.
Adtam volna neki 3 csillagot, hogy "na jó egynek elmegy, csinálja a dolgát", de a végére annyira elegem volt már belőle, hogyha arra gondltam, hogy ezt kell használnom, akkor ideggörcsöt kapok :D