PerfumePippi

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Artistry Hydra-V Tiszta és Könnyű Alapozó

Artistry Hydra-V Tiszta és Könnyű Alapozó
2020. július 5.

Tavaly vettem meg, hogy legyen egy könnyű fedésű, "nyári" alapozóm. Itt szeretném jelezni, hogy csak 6 árnyalatban kapható (az Exact Fit, és a Youth Xtend 9-9 árnyalatban)- én az L1N1 Bisque-et választottam, ami tökéletesnek bizonyult. A termék hozza a szokásos Artistry minőséget: tehát nagyon takarékosan használható, egész napos, nem kell felfrissíteni. Jellegénél fogva áttetsző, de a bőrt szépen kiemeli. Nekem nincsenek különösebb bőrproblémáim, de így is érzékelhető a különbség, amit talán úgy írhatnék le, hogy hamvasabb, természetesebb lesz a bőrkép. Persze az alapozóktól nyilván ezt is várnánk, csak eddig ezt a fajta minőségi különbséget kizárólag a cég termékeivel tapasztaltam meg.
Állaga folyós, használat előtt fel kell rázni, majd a pipettájával a kézfejre adagolni. Hasonló az egyik Pupa alapozóhoz, és megnéztem, ebben is van szilikon. Mégis könnyebb kezelni és jobban szellőzik a bőröm, mint a Pupástól anno. Ezzel együtt nem szoktam napi szinten használni, hisz most van egy Oriflame-es napi alapozóm. Ha elfogy, akkor az Exact Fitet fogom kipróbálni, vagy a Xtendet újravenni.

Artistry Youth Xtend Bőrfeszesítő és Simító Alapozó

Artistry Youth Xtend Bőrfeszesítő és Simító Alapozó
2020. július 5.

Alapozó, valamint BB és CC krémben nálam az Artistry a nyerő!
XTendem egyszer volt Chablis árnyalatban - utána elkezdtem kalandozni, más márkákat is kipróbálni, de lassan visszatérek teljesen az Artistry termékeihez, mert ezek nyújták nekem a legtöbbet. Elismerem, hogy az ikonikus E:Lauder Double Wearhez és az árkategória riválisokhoz nem volt szerencsém, de az Artistry cuccok nyújtanak annyit, hogy a jövőben megelégedjek velük.

Konkrétan: életem legjobb alapozója ez a Chablis árnyalatú volt - elképesztően spórolós, picit erősebb fedésű, mégis láthatatlan marad, annyira természetesen illeszkedik a bőrtónusomhoz, és igen, erőteljes gyönyörítő tulajdonságai vannak, még az én problémamentesnek tekinthető bőröm esetében is. Arról nem is beszélve, hogy anno a 14 éves unokaöcsém a ballagása előtt kiakadt, hogy szörnyen csúnya a pattanásos orra, ezért ezzel alapoztam le szigorúan csak az orrát - az eredmény annyira tökéletes lett, hogy a pirosság teljesen eltűnt, azt, hogy alapozva van, nem lehetett észrevenni, és bónuszként kibírta a 35 fokos meleget is. :-)

ui.: azóta megváltoztak az árnyalatok elnevezései, de talán a Chiffon lenne a megfelelője...

Oriflame Giordani Gold Mineral Tartós Alapozó SPF15

Oriflame Giordani Gold Mineral Tartós Alapozó SPF15
2020. július 5.

A Porcelain árnyalatot vettem meg a primerével együtt. A primert nem mindig használom, ezt ár-érték tekintetében egy nagyon jó minőségű terméknek tartom! A fedése gyenge/közepes, de soha nem kerestem erős fedésű alapozót - jobb szeretem az ilyeneket, mert sokkal természetesebb hatást lehet velük elérni. Hétköznapra primer nélkül, és általában kőpúder nélkül használom - kellemes viselet, tartós, nem kopik túlzottan meg estére, és sikerült a megfelelő árnyalatot is eltalálnom.
Ez az első Oriflame alapozóm, nem sok márkát próbáltam: A Bourjois CC-je volt várakozáson felüli, a középkategóriás termékek általában eddig felejtősek voltak (beleértve a L'Oréalt,Rimmelt, Maybellinet és Pupát is), Double Wearhez pedig még nem volt szerencsém - én az Artistry csúcsminőségéhez mérten mondom, hogy ez az alapozó nagyon jól teljesít. Bátran ajánlom kipróbálásra!