PerfumePippi

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Avon Far Away Glamour

Avon Far Away Glamour
2021. május 16.

Végre egy jól sikerült flanker! Legalábbis az én bőrömön működik: karakteres, de nem tolakodóan erős narancsvirágos vanília, mely a gyümölcsös kezdése után engem leginkább a Swiss Arabian Cupid illatára emlékeztet, csak tea, kávé és orrbirizgáló zöld jegyek nélkül. Szépen eldolgozott, nincsen semmiféle olcsó hatása - igaz, nélkülözi a Cupid karcos csavarait. Ez is kapható 10 millis verzióban - én személy szerint nagyon örülök, hogy egyre több illatukat ki tudom kis kiszerelésben próbálni.

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2021. május 8.

Anno akciósan jutottam hozzá - gondoltam, kipróbálok pár olyan márkától hidratálót, akiket eddig nem ismertem. Meglepően jól szívódik fel és kellemes érzetet ad (éjszakai krémnek használtam), de az adagolója borzalmas, nekem nem sikerült kitapasztalnom a takarékos üzemmódot rajta. Kellemesen hidratál, de az adagoló miatt nem valószínű, hogy újra fogom venni.

Avon Today Tomorrow Always This Love For Her Parfüm

Avon Today Tomorrow Always This Love For Her Parfüm
2021. május 8.

Nagyon vártam ezt az illatot, mivel a TTA szerintem az egyik legsikerültebb avonos parfümcsalád, legalább öt finom illat került ki a név alatt, de szerencsére óvatos voltam és csak a 10 millis verzióba ruháztam be. Nos, nekem picit olyan volt első fújásra, mintha az anyaillatot próbálták volna kikönnyíteni, lányosítani a citrusos hígítással, kvázi mintha egy "summer edition", vagy egy "L'eau" verziót akartak volna kreálni. Az én bőrömön sajnos nem működik: az egy dolog, hogy bőrközeli és szolid 3 órát bír ki - ha a maga az illat finom lenne rajtam, nem bánnám. De valahogy olyan átmeneti jellegű: nem tud igazán citrusos sem lenni, mert ahhoz a háttérben a virágok túl édesek - másfelől a jázmin ezzel a kesernyés grapefruittal gázolaj jellegű hosszú percekig, majd leszáradásában kicsit olyan dezodorosan sprőd hatású. Biztosan nem veszek belőle teljes üveggel.