perry

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid
2022. június 4.

Sok mindenre használom, de napi szinten szájöblögetésre és imádom. Nem bírom a szájvizeket elviselni, mert egyrészt szerintem ritka undorító ízük és szaguk is van, másrészt alkoholosak..... szóval helyette peroxidos vízzel öblögetek fogmosások után. És imááááádom. Semlegesíti a szagokat :) pedig sajnos dohányos vagyok, szóval előfordul, hogy nem kellemes a leheletem :'D
Ezen kívül én is használom sebtisztításra, arctisztításra, fültisztításra, fertőtlenítésre, fehér ruhák mosásánál pluszba rakok peroxidot is :D

N.A.E. Bio Frissítő Golyós Dezodor Freschezza

N.A.E. Bio Frissítő Golyós Dezodor Freschezza
2022. június 4.

Kb egy fél óra után büdös vagyok :( semmi dezodoráló hatása nincs :( (egyébként ez nem izzadásgátló, hanem dezodor. Szóval nem nyomja el a természetes izzadást, hanem elméletileg az volna a funkciója, hogy ne legyen büdös az izzadtságunk tőle, de failed😏)

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant

22.06.04. update:
most már 3 hete használom és továbbra sem működik :( mellette kénytelen vagyok szódabikarbóna és cink-oxidos alapú natúr dezodorokat használva felváltva (mert a szódabikarbóna irritál :( ), mert egyszerűen büdös vagyok.... úgy tűnik ez nálam nem fog beválni... most már elhasználom azt a 15 ml-es kiszerelést, de nem lesz újravevős. Le kell, hogy pontozzam teljesen. Pedig annyira szerettem volna, hogy működjön :( ha időközben mégis működne (bár nem tudom mitől működne hirtelen, mert nem vagyok egy durván izzadós fajta és büdös sem, ennek ellenére mégis van egy hagyma szagom, pedig naponta használom -_- konkrétan tegnap este kentem be magam, ma délutánra már tök büdös vagyok....)

Egyelőre nem 100%-osan győzött meg a hatékonysága. Kb egy hete használom, de őszintén szólva én egy minimális izzadtságszagot érzek magamon😅 2 naponta kenem ráadásul. Most vagy én vagyok a béna és nem kenem fel teljesen a hónaljamra, vagy ürül ki még a szervezetemből a méreganyag (bár egy ideje natúr dezodorokat használok, szóval nem tudom mi ürül 😅), vagy csak szimplán nálam nem működik. Meglátjuk egy pár hét elteltével, hogy működik és akkor újra fogom véleményezni.
Én vettem hozzá magic cap-et, de szerintem kényelmetlen azzal kenni, úgyhogy végülis nem használom 🤣