Persela

Regisztráció dátuma: 2013. május 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Korrigáló Arctonik

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Korrigáló Arctonik
2018. május 28.

A szintén Bielendás PHARM ACNE antibakteriális, normalizáló tonikról váltottam erre a tonikra, amikor kihozták. Benne volt a számomra legfontosabb laktobionsav és ezen kívül is tetszettek az összetevői. Most már rendszeresen és csak ezt használom toniknak, sokadik üveggel fogy el és nagyon meg vagyok elégedve vele. Rendszeres, napi legalább egyszeri használat mellett egységes, szép bőrképet ad, felkenéskor kicsit ragad, de ez hamar megszűnik, gyönyörűen leszed minden koszt, alapozót, nem kell sok belőle, így gazdaságos is. Zsíros-vízhiányos-érzékeny bőrre is jó, mióta használom, nem nagyon találtam magamon mitesszert, pattanást, ha mégis kijött néha egy-egy, hamar el is múlt. Láthatóan felfrissíti a bőrt, szép alapot ad a további bőrápoláshoz. Az ára is teljesen elfogadható, részemről az ajánlott-újravevős kategóriába tartozik.

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2015. november 4.

Nagyon könnyű habállagú, alaposan tisztít bár nem habzik túlságosan. Leszedi az alapozót is, arcmosás után alig marad vissza valami, amit tonikkal le kellene még pluszban szedni. A vízálló sminket nem szedi le. A bőröm lemosás után nem feszül, bár a kombinált bőrre valót vettem, de érzékeny a bőröm, így ez jópont. Az illata finom, talán kicsit erős, bár nekem tetszik. Az ára erősen versenyképes :-) Szerintem nagyon jó kis termék.

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó
2015. november 4.

Gazdaságos, jó áron van, egy átrohangált nap után tökéletes kikapcsolódás. Ízületi fájdalmak, derékfájás, felfázás, stb... esetén is segít. Illatmentes, színezékmentes. Évek óta használom és még remélem, sokáig fogom is!

2 ÖSSZETEVŐ

Szamártej. A legenda szerint Kleopára rendszeresenszamártejben fürdött, hogy megőrizze bőre szépségét. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi szerint bár tudományoskutatásokmég nem támasztják alá, dea szamártejomega zsírsav, kálcium,D- és E-vitamin, valamintmagas C-vitamin tartalma(ez utóbbi állítólag 60-szerese a tehéntejének)... tovább >>