pestidorina

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2018. július 4.

Tavaly nyáron vettem meg először és akkor még csak pozitívumokat tudtam ehhez a termékhez fűzni. Azonban idén mikor újra elkezdtem használni a nagy melegben (mert a hidegebb időszakban nincs szükség szerintem ennyire erősen ható izzadásgátlóra) arra lettem figyelmes hogy bár nem használom mindennap mégis a hónaljamon megjelentek ilyen kicsi anyajegyek ami se nem esztétikus se nem pozitívum ha a terméket veszem figyelembe ami több mint 1000 ft-os áron vásárolható meg. Egy szó mint száz..szerettem,de nem fogom a bőröm éppségét kockára tenni annak érdekében hogy ne izzadjak.

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2017. június 16.

Nagyon régóta szerettem volna egy olyan dezodort ami tesz is valamit ezért amikor le volt akciózva pár száz forinttal,úgy voltam vele hogy akkor itt a lehetőség ennek a kipróbálására. Nem csalódtam. Teszi a dolgát,az illatát is nagyon szeretem mert nem egy tömény illat,inkább frissítő. Egy negatívuma van,még pedig hogy a fekete felsőn foltot hagy,de ha türelmes az ember és vár 1-2percet akkor ez a baleset is elkerülhető.

Lovely UV Shine Körömlakk

Lovely UV Shine Körömlakk
2015. december 28.

Az átlátszót vettem meg,mert szükségem volt már egy fedőlakkra,de inkább hagytam volna ott. A fekete körömlakkból sötétkék lett ennek a lakknak felkenése után.Emellett a tartóssága szamámora pocsék volt.Önmagában használva a körmömröl egyben le tudtam húzni,másik lakk fölött pedig maximum 1-2 napig tartotta fent a lakkot,de ezt e nélkül is megcsinálja bármely lakk.A negyedét se használtam el de valószínű nálam ez kuka lesz.