peter02

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Baba Bőrápoló Krém Kamilla Kivonattal

Baba Bőrápoló Krém Kamilla Kivonattal
2013. május 4.

Én csak esténként használom, de min. 10-15 perc amíg beszívódik és ezt nagyon sokallom, viszont a hatása reggelre nagyon jó. Az illata jó, de számomra már unalmas. Újra biztos nem veszek ilyet.

Nivea For Men Korpásodás Elleni Sampon "Power"

Nivea For Men Korpásodás Elleni Sampon "Power"
2013. május 3.

Nekem nem igazán vált be ez a sampon a túlzott szárítása miatt és/vagy a hajerősítő hatása miatt. Amennyi van azt elhasználom, de újat nem veszek belőle. Illata semleges, "szokásos" férfikozmetikum. Korpa ellen jól véd.

Playboy Hollywood EDT

Playboy Hollywood EDT
2013. május 3.

Kb. egy éve vettem ugyanilyen típusú aftershavet (nem parfümöt, de szinte ugyanaz). Eleinte amikor megvettem szerettem az illatát, ami eléggé tartós is, úgy 6-8 óráig. De aztán kezdett "unalmas" lenni, pedig csak alkalmanként használtam, mert az alkoholos aftershavek szárítják az arcom és inkább balzsamot használok rendszeresen. Pár hete egyik idős rokonom nem poénból, de megkérdezte hogy mi ez a wc illatosító szag és nem tudta, hogy előtte borotválkoztam... Kicsit rosszul esett, de valamilyen szinten tényleg igaza volt :)
Viszont dezodor formájában is van még itthon, annak egy picit megint másabb az illata.