petoandika

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner
2019. október 15.

Nem rossz kis tonik, néha azt érzem, hogy kell ez a kis plusz a rutinba, mert enélkül mit sem ér. Meglehetősen folyékony, vizes állagú, én kézzel szoktam felvinni. Elég hamar beszívja a bőröm, simán rétegezhető, én mondjuk nem szoktam.

Az egyetlen problémám vele az illata, ami egyébként kellemes, de jobban preferálom az illatanyag nélküli termékeket. Ezt leszámítva, nincsen vele probléma és ár-érték arányban is nagyon jó.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2019. október 9.

UP: Múltkor még a sminkes hölgy is megkérdezte az EL pultban, mi van rajtam.:)

Megtaláltam idén nyárra a tökéletes terméket!

Fedése valóban nem túl erős, viszont annyira elég, hogy egységesítse az arcbőrt. Ha van a bőrömön egy-két pattanás, rakok rá egy kis korrektort, mert azokat nem igazán fedi el.
Nagyon tetszik a krémes állaga, könnyű felvinni. Kevés púderrel érdemes rögzíteni, ha túl sokat használok eléggé bele tud ülni (de ez kb mindenre érvényes). Valóban mintha picit hidratálná is a bőrömet, bár tény, hogy mindig aláhidratálok.

Egy szó, mint száz, ennyi pénzért bőven megéri, még ha csak próbából is. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni, főleg, mert nyáron nem igazán viseli el a bőröm az erősebb fedésű, nehezebb alapozókat.

Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronzing Powder With Real Cocoa

Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronzing Powder With Real Cocoa
2019. július 1.

Nekem nagyon bevált. Nem foltos egyáltalán, tökéletes bronzos bőrt eredményez, ha megfelelő ecsettel használja az ember.

Kis kiszerelésem van belőle, de úgy néz ki ez a mennyiség is elég sokáig elég lesz, mert kevés is elég belőle. Nekem nagy kedvenc lett, még utazáskor is viszem. :)

2 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ