petoandika

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation SPF30

Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation SPF30
2021. május 7.

Tök jó alapozó, a színt sikerült szuperül eltalálnom szerencsére. (220-as Linen árnyalat, Estée Lauder DW-ből 2N1 Desert Beige árnyalat pont jó, referenciaként.) Jól fed, szépen rétegezhető, tetszik, hogy SPF 30-as. Az előbb említett DW egy fokkal melegebb árnyalatú. Tudatos bőrápolási rutinba is szuper, nem okoz pattanásokat. A csomagolása viszont elég cheap, a teteje full műanyag, szerintem nem a legpraktikusabb, de hát ezért nem fogok pontot levonni. Mondjuk egy ilyen árkategóriánál elgondolkodtató, de nekem fontosabb a beltartalom.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. május 6.

Én kézkrémként használom, nagyon jó kis alapkrém. Szeretem, hogy nincs benne parfüm és ha véletlen az arcomhoz nyúlok krémes kézzel, nem kell félnem, hogy "zsírosítom" az arcom (nem tudom, hogy ez a furcsa gondolat csak bennem van-e:D). Elég hamar beszívódik, így munkanapokon is tudom használni, mert nem kell attól tartanom, hogy tiszta krém lesz a billentyűzetem. A hidratáló hatása lehetne több, de nem várom el szegénytől, hogy gyorsan is beszívódjon és ez idő alatt a nagyon száraz részeket is hidratálja. Egyébként teszi a dolgát, ha több hidratálásra vágyom, kenek alá shea vajat a kezemre. Ilyen áron ez egy must have darab lett számomra.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2021. április 22.

Szuper alap hidratáló krém olcsón. Néha picit kevésnek érzem, mint hidratáló, de rétegezős rutinban bőven megállja a helyét, nyárra tökéletes választás lehet azok számára, akik a könnyedebb hidratálókat szeretik. Egy picit egyébként változtattak az összetevőkön, trehalose is került bele, ami szintén jó kis hidratáló összetevő.

2 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ