petoandika

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronzing Powder With Real Cocoa

Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronzing Powder With Real Cocoa
2019. július 1.

Nekem nagyon bevált. Nem foltos egyáltalán, tökéletes bronzos bőrt eredményez, ha megfelelő ecsettel használja az ember.

Kis kiszerelésem van belőle, de úgy néz ki ez a mennyiség is elég sokáig elég lesz, mert kevés is elég belőle. Nekem nagy kedvenc lett, még utazáskor is viszem. :)

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2019. július 1.

Megtaláltam idén nyárra a tökéletes terméket!

Fedése valóban nem túl erős, viszont annyira elég, hogy egységesítse az arcbőrt. Ha van a bőrömön egy-két pattanás, rakok rá egy kis korrektort, mert azokat nem igazán fedi el.
Nagyon tetszik a krémes állaga, könnyű felvinni. Kevés púderrel érdemes rögzíteni, ha túl sokat használok eléggé bele tud ülni (de ez kb mindenre érvényes). Valóban mintha picit hidratálná is a bőrömet, bár tény, hogy mindig aláhidratálok.

Egy szó, mint száz, ennyi pénzért bőven megéri, még ha csak próbából is. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni, főleg, mert nyáron nem igazán viseli el a bőröm az erősebb fedésű, nehezebb alapozókat.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2019. július 1.

Tökéletesen építhető alapozó. Ha keveset teszek fel, enyhe, ha pedig kicsit többet, erős fedést érhetek el. Szerintem érdemes jól aláhidratálni és akkor nem szárítja a vízhiányos bőrt sem. (Ha nagyon száraz valakinek a bőre, szerintem nem ez lesz rá a megfelelő termék.)

Megfelelően pigmentált, az erősebb bőrhibákat viszont korrektorral szükséges javítani.

2 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ