petoandika

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Ben Nye Visage Luxury Powder

Ben Nye Visage Luxury Powder
2020. december 29.

Alapvetően elégedett vagyok ezzel a púderrel, szerintem ár-érték arányban abszolút megéri. Nem mondanám extra finomságúnak a szemeket, de tényleg apró szemcsés púder. Szem alá óvatosan beütögetve is szépen fixál mindent, amit kell - azért a mennyiséggel óvatosan, csak keveset. Az arc többi részére is megfelelő, nincs poros hatása, egyszerűen teszi a dolgát.
Cameo árnyalat - általános színnek mondanám, szinte bármilyen világos bőrszínre el tudom képzelni (én egyébként "neutral" színű alapozókat szoktam használni, enyhén sárgás a bőrtónusom, nálam általában jól működik, nyáron már picit világos)

A csomagolása nem igazán nyerte el a tetszésemet, így egy kryolanos tégelybe átöntve használom. Ezért nem vonnék le pontot, de ebből a tégelyből én nem tudom normálisan használni, egyszerűen nem kényelmes számomra. :D

Hourglass Ambient Lighting Blush Quad - Ghost

Hourglass Ambient Lighting Blush Quad - Ghost
2020. december 29.

Első hourglass palettám, valószínűleg nem az utolsó, nagyon megszerettem. Gyönyörű a finishe, finoman fénylik tőle az arc, egyáltalán nem tolakodó, annyira természetesen pirosít és annyira könnyen lehet vele dolgozni, hogy tényleg nem szívesen nyúlok másik pirosítóhoz. Amit még kifejezetten szeretek, hogy tényleg tartós, nem kopik 2 órával felvitel után - ezt a legtöbb pirosítóról azért nem mondanám el sajnos.
Alapvetően azért választottam ezt a palettát, mert úgy láttam swatchok alapján, hogy meleg és hideg színekkel is rendelkezik. Élőben megnézve a színeket inkább mondanám melegnek, ettől függetlenül egy teljesen jól használható paletta hidegebb bőrtónussal rendelkezők számára is.

Ami miatt viszont le kell, hogy vonjak egy csillagot, az a csomagolás. Egy ilyen árkategóriájú termék szerintem nem engedhetné meg magának azt, hogy kiessen belőle bármi is, az pedig, hogy kettétörjön, pláne nem. Velem pedig sajnálatos módon ez történt, nem tudom, hogyan van bele rögzítve, de igyekszem vigyázni rá, hogy több szín ne essen ki belőle. Műanyag az alja egy az egyben, ez is elég cheap hatást kelt őszintén szólva, a teteje szép egyébként.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. szeptember 15.

Egyik legfontosabb tagja lett az arcápolási rutinomnak, már 3 hónapja használom, nagyon szuper termék és az ára is kedvező. Előtte a TO retinoidját próbáltam, de nem igazán vált be, pattanásokat okozott és kicsit mintha zsírosította volna a kombinált bőrömet. Ezzel viszont teljesen meg vagyok elégedve, nem zsírosít egyáltalán, nem hozott újabb pattanásokat, a meglévőeket is halványította, de nem is jött ki annyi, mióta használom. Este szoktam használni egy keveset arckrémmel összekeverve, hamar beszívódik és reggelre még puhább is lesz tőle a bőröm. Egyelőre úgy tűnik állandó darab marad.:D

2 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ