Petra0408

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk
2021. július 9.

A legjobb ár-érték arányú körömlakk, amit próbáltam.
A világos színek is meglepően jól fednek, nem úgy, mint az Avon vagy Essence lakkok, pedig árban egy kategória kb.
Szép fényesek, nekem relatíve tartósak is. Lábon egy réteg is több hetet bír nekem.
Mindenkinek ajánlom, akivel beszélek, imádom, legszívesebben az összes színt megvenném.

Avon Urban Defence Alapozó

Avon Urban Defence Alapozó
2021. április 9.

Szerencsére csak mintát vettem, a szín nem is lényeges. Kezdjük a pozitívummal: jó az állaga, az illata sem bántó, könnyű eloszlatni. Ígéret szerint szinte semmi fedése, max kicsit egységesíteni jó.
És a másik oldal: építeni nem lehet, felszedi az alatta lévő réteget, emiatt csak vékony rétegben lehet felvinni, így nem érvényesül annyira a fényvédelem sem. Az én kombinált, orrtőben tág pórusú bőrömre undorítóan felült mind a zsíros, mind a száraz részeken. Adtam neki egy esélyt, nem mostam le lendületből. Hiba volt. Kb 3 perc után olyan szinten kezdte el csípni a szemem, hogy azt hittem, megvakulok, az államig folyt a könnyem, aminek köszönhetően az alapozó fehér szín kíséretében egy az egyben feloldódott. Mondanom sem kell, hogy mi lett a sorsa. Ezen felül még száradás után is elmászik, hozzáérve minden a kezemen maradt. Szörnyű. Eddig a márka általam próbált legrosszabb alapozója.

Avon True Flawless Folyékony Alapozó SPF15

Avon True Flawless Folyékony Alapozó SPF15
2021. március 22.

Mintát vettem belőle - szerencsére.
Először felkenve azt hittem, megváltjuk együtt a világot: jó fedés, jó állag, szép összkép.
Aztán egy óra múlva belenéztem a tükörbe... Borzasztó. Összeállt, kis pici "kukacokká" vált az egész, mintha a létező összes szőrpihém életre kelt volna, az is, ami nincs. Biztos tudjátok, milyen az, amikor egy alapozó borzasztóan mutat, megül a bőrön... Na ez olyan. Alig vártam, hogy lemossam, egyszerűen fájt ránézni.
Az én zsíros/kombinált bőrömre szörnyű volt. A fedése miatt kap két csillagot.