petra07

Regisztráció dátuma: 2012. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Apivita Women's Tonic Sampon Hajhullás Ellen Nőknek

Apivita Women's Tonic Sampon Hajhullás Ellen Nőknek
2020. április 30.

Nem tudom, mennyiben köszönhető ennek a samponnak, mert hajszeszt is használok a hajamra, és korábban már rengeteg mindent kipróbáltam, de sosem ágaskodott még annyi babahaj a fejemen, mint most. Az összetevői elég szépek, azért kap 4 csillagot, mert nem tudom pusztán neki tulajdonítani ezt az eredményt, és egy kicsit jobban is zsírosítja a hajam.

Langhaarmädchen Szárazsampon

Langhaarmädchen Szárazsampon
2020. április 15.

Ez valami borzalom! Semmi nem jön belőle gyakorlatilag gázon kívül, akárhogy rázom, ellenben olyan erős, émelyítő szaga van, hogy el lehetne ájulni tőle. Legszívesebben már kidobtam volna úgy ahogy van, de mivel még alig használtam, egyelőre sajnálom. Mindenesetre biztos, hogy sosem fogom újravenni.

Denivit White Pro-Laser Fogfehérítő Krém

Denivit White Pro-Laser Fogfehérítő Krém
2020. március 5.

Eleinte, az első pár alkalom után látványos volt a fogfehérítő hatása, nagyon meg voltam vele elégedve, hogy már ennyi használat után is ilyen eredményes. De aztán utána már kevésbé tűnt hatékonynak, mintha az, amit tudott, kifújt volna párszori használat után. Baromi drága is ahhoz képest, hogy 50 ml, szóval reménykedtem benne, hogy azért hosszabb távon is kitart. Lehet, hogy a lila társával még megpróbálkozok egyszer.