petra5399

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon
2020. november 30.

Sajnos kénytelen vagyok 1 csillagra értékelni. Borzasztóan viszket és korpásodik tőle a fejbőröm a hajmosást követő 2. napon.
Pénzkidobás volt, maradok a szódabikarbónás hajmosásnál. Az illatán és a műanyagmentes csomagoláson kívül semmi pozitívumot nem tudok róla írni.

RdeL Young Gel Look Nail Colour

RdeL Young Gel Look Nail Colour
2018. október 27.

Kipróbáltam, mivel 336 forint volt. Eddig a Miss Sporty vált be a legjobban, de 600-ra emelték fel az árát, ahogy láttam, így a Rival de Loop körömlakkja lett az új kedvencem. És nem csak az ára miatt. Egyrészt mert sokkal könnyebb lemosni és több is van benne. (9 ml-es, tévesen van kiírva az adat a termékhez.) Csak pozitívat tudok róla írni. A tartóssága 5 csillagos, csak egy réteg kell belőle, hogy tökéletesen fedjen. (Vörös színben van meg.) Még sosem találkoztam olyan körömlakkal, amiből egy elég lett volna. Szerintem az álom-körömlakkomat találtam meg, ez az árnyalat pontosan olyan vörös szín, amilyet mindig kerestem.
UPDATE: Sajnos a tartóssága miatt le kellett vonnom egy csillagot... :(

Ombia Cosmetics Kókuszillatú Körömlakklemosó - Acetonmentes

Ombia Cosmetics Kókuszillatú Körömlakklemosó - Acetonmentes
2017. november 15.

A vörös körömlakkot képtelenség vele lemosni, világosabb árnyalatoknál használva biztosan hatásosabb. A lakk cipőimről szépen leszedte a kopásokat, szóval mégis hasznát vettem.