PETRA820718

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: -

Palette Compact Lenövést Elfedő Hajszínező

Palette Compact Lenövést Elfedő Hajszínező
2022. július 19.
(!)

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm szépen!
A legsötétebb árnyalatot a feketére festett hajamhoz, az alapszínem világos barna, a kisebb lenövést egy időre befedi valamennyire, de ez órák alatt kopik. Hosszú, sok hajam van, talán úgy működik, hogy össze fogom és ahol nagyon látványos a lenövést azt bepúderezem.
Sajnos az ősz hajszálak, sajnos már vannak, átfénylenek, azokat nem fedi.
,, Tűzoltásnak"lehet vele próbálkozni, de sajnos nem fed úgy, hogy akár napokra megoldja a lenőtt haj problémát.
Kísérletezek még vele, de egyelőre nem újravevős kategória.

Zara Fleur D’Oranger EDP

Zara Fleur D’Oranger EDP
2022. június 13.

Most jutottam hozzá, egyszeri illatolásra SZERELEM, nincs rajta mit ragozni,magyarázni tökéletes ahogy van.Olyan mint a meglátni..ez pont olyan csak illatban.
Bár lehet nem tökéletes, de nekem most az .
Rég volt ilyen, szó szerint elvarázsolt.
Zara, nincsenek szavak 5* ❤

Aromax Körömápoló Olaj

Aromax Körömápoló Olaj
2022. március 9.

Az utóbbi időben sajnos nagyon tropára mentek a körmeim, volt itt minden az elmúlt években (műköröm, gél lakk,köröm gomba, köröm benövés, egy nem éppen a helyzet magaslatán álló körmös..)
Már nem járok sehová, otthon kezdtem az ápolást, tatarozást különféle drogériában kapható köröm erősítőkkel.
Jó pár félét kipróbáltam, azon kívül, hogy felhalmozódtak a körmeimem akár a körömlakk több rétegben semmit nem csináltak.
Körülbelül egy hete használom az Aromax-ot napi 1-2 alkalommal, de a helyzet sokat javult.
Messze van a jótól, de már ennek is örülök.
Erősebb, simább felszínűek a körmeim, mintha nem is törne olyan könnyen.
Szeretem használni, felkenem, várok pár percet és bemaszírozom, nem rakódik fel rétegekben a köröm erősítő lakkokkal szemben.
Tetszik, talán van új a nap alatt, az illata sem zavar, megelőlegezem:5*