Best of Beauty 2019

PETRA820718

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: -

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2019. július 2.

Nagyon szeretem, már-már tökéletes lenne a számomra, csupán két ,bibi' van a dologban.
Az egyik, hogy sajnos nem tartós az illata.
A másik pedig az ára.
Így sajnos ár-érték arányban nem éri meg.
Azért egy Gucci-,tól tartósságra sokkal többet várnék.
Zárójelben megjegyzem, van replika ami megtévesztésig hasonlít, így ha erre az illata vágyom tökéletesen megteszi az is.

Avon Care Banános Testápoló

Avon Care Banános Testápoló
2019. július 2.

Nagyon vártam, a jó banán illatot, de sajnos csalódni kellett, hisz azon kívül, hogy édes semmi köze nincs a banánhoz.
Az állaga elég folyós, nem a leggyorsabban felszívódó, ugyanakkor az illata elég tartós.
Közepesen hidratál.
A kókuszos és kakaóvajas testápolókkal elégedett vagyok.
Édes vanília jellegű illat, de semmi köze a 🍌-hoz, sajnos.

4711 Tosca EDT

4711 Tosca EDT
2019. június 19.

Annyira kellett már a sok , ,szokványos' édes, gyümölcsös, citrusos, parfümjeim közé.
Annyira más, nekem nem mindennapi illat, és nem is a mai trendet követi, de hiszem, hogy vannak olyan 30 feletti nők akiknek tetszik a Tosca.
Erős, határozott, konzervatív illat, ugyanakkor van benne valami féle régi idők féle szépség, kacérság, amikor még nem minden rózsaszín-vattacukros volt.
Ez az érett nő illata, aki tudja mit akar, és nem hódítani akár százat vele, hanem egyet a FÉRFIT!
Erős illat, rendkívül tartós,nem jön szembe az biztos, egyedi, azért ma már az aldehid, pacsuli nem kifejezetten a legtöbb parfüm alkotója.
Müllerben kapható, nem drága termék, alsó polcon,ejj pedig,de nem oda való.