Petra901018

Regisztráció dátuma: 2022. október 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. október 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2024. április 3.

Most fedeztem fel a véleményeket erről a termékről..
Azt hittem én rontottam el valamivel a felszínét a pirosítónak.
Hát nem, tehát nálam is megkeményedett, próbálkoztam kapargatni aztán landolt a kukában a nagy része..
Kár érte, mert csodás színe volt.

Frudia Áfonyás Mézes Ajakápoló Balzsam

Frudia Áfonyás Mézes Ajakápoló Balzsam
2024. április 1.

Ezelőtt vazelint hasznàltam, de mégis mindig kiszáradt a szám, mindegy mit kentem alá, vagy mit használtam mellette.

Megvettem és első használat után is éreztem, hogy tök jól ápol, tömör de nem az a csatak zsír, tehàt egyenlőre bevált😉illata is fincsi, a csomagolás pedig extra aranyos😉

Update…
Levettem belőle 2 csillagot, elsőre elájultam olyan jó volt, de igazából több használat után nem érzem azt az “úristen” hatást.
Reggelre ugyan olyan a szám, nem cserepes száraz, de muszáj be kennem hogy jó legyen a hatás.
Ritkán rúzsozom, de pl az sem volt jobb használni, miután este ezzel volt be kenve a szám vastagon.
A szám széle szokott úgy száradni hogy piros és hámló, azon segít, de a szám konkrét hidratáltsága nem lett jobb.

La Roche-Posay Anthelios Uvmune Oil Control Fluid SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Uvmune Oil Control Fluid SPF50+
2024. március 18.

Tavaly óta szeretném kipróbálni, de semmiképp sem akartam rá áldozni, mert nem olvasok túl sok jó véleményt róla, de sikerült végre pár darab mintához jutnom.

Gyorsan fogy, könnyű felvinni a megfelelő mennyiséget, enyhe illat, de kellemes.
Nagyon zsíros a bőröm, semelyik fényvédő sem nyújtja azt a könnyedséget, amire vágyok, de valószínű ilyen nem létezik😅
Kedvenceim eucerin oil control, Vichy uv clear, de ezek sem 100%sak.
Ez a la roche posay mondjuk ezek után foglal helyet.
Rosszabbra számítottam, de kellemes csalódás.

Felkenem és fura ragadós a bőröm, kell neki idő, hogy beszívja.
Látszatra tök jó az összkép nem fénylik, tapintásra fura marad, de ez engem kevésbé zavar.
Tettem alá szérumot, fölé alapozót, teljesen jól viselkedett mindennel, kukacosodásnak jele sem volt, ez nálam plusz pont😉
Valószínű lesz ebből nagy kiszerelés is, nálam a fényvédő kritikus pont, 4 csillagot adok neki, összességében jó termék.