petra9229

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrprobléma: -

Isana Feuchtigkeitspflege Testápoló E-Vitaminnal és Kakaóvajjal

Isana Feuchtigkeitspflege Testápoló E-Vitaminnal és Kakaóvajjal
2019. február 23.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik, mindennapos használatra tökéletes, az áráról nem is beszélve. Nagyon száraz bőrűeknek viszont szerintem kevés lesz a hatása.

Garnier SkinActive Nourishing Botanical Honey Flowers Cleansing Milk

Garnier SkinActive Nourishing Botanical Honey Flowers Cleansing Milk
2019. február 23.

Elsősorban arctisztításra, és nem sminklemosásra használom. Nem irritálja a bőröm, nem ront az állapotán. Nehezen találtam olyan arclemosót, amiről ez elmondható. Már a másodikat fogyasztom. Esténként Luna Play Plusszal együtt használom, nem igazán habzik, de jól tisztít.

H&M Colour Stick

H&M Colour Stick
2019. február 23.

A Tango Pink árnyalat van meg. A színe nem is igazán rózsaszínes, ahogy a neve alapján következetnénk rá. (Hiába kapható több színben, én nem találtam olyat, amilyet elképzeltem, ráadásul nagyon sok árnyalat tele volt csillámmal.)
Krém állagú pirosítót kerestem, de nem túl nagy a választék ezen a téren a drogériákban. Végül ezt a terméket választottam, nem tűnt az árnyalat csillámosnak, én is inkább fényesnek mondanám, aminek örülök, mert pont ilyet kerestem.
Amióta megvettem, minden nap ezt használom. Igazán tartós (egész nap fent marad), én csak pirosítóként használom, könnyen eldolgozható az arcon. Alapozó nélkül sminkelek, amióta megvan (por állagú termékeket nem igazán tudtam használni alapozó nélkül), így a bőrömnek is jót teszek legalább.