petra9229

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrprobléma: -

Biobaza Deo Roll-on Divine Beauty Szőlő és Zsálya

Biobaza Deo Roll-on Divine Beauty Szőlő és Zsálya
2020. május 16.

Egy viszonylag szép összetevőjű dezodort kerestem, ami nem kerül több ezer forintba. Eleinte jól működött, naponta használtam. Szódabikarbóna a hatóanyaga, és mint kiderült, az én bőröm hosszú távon nem bírja a használatát, mivel piros foltokat és irritációt okozott; kellett neki egy kis idő, mire rendbe jött. A maradékot elhasználtam (heti egy-két alkalommal), úgy nem okozott problémát. De miután a fele elfogyott, már egyáltalán nem éreztem hatásosnak.
Szerintem nem feltétlenül a termék hibája ez, valakinek jól bírja a bőre ezeket a szódabikarbónás dezodorokat, sajnos, az enyém nem.

Love Beauty and Planet Testradír Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testradír Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. április 24.

Szeretem az ilyen apró szemcsés testradírokat, nem irritálják a bőrt. Ugyanolyan, mint a Dove radírjai, csak egy picit több mennyiséget kapunk valamivel olcsóbban. Az illatát még fürdés után is érezni lehet.

Babor Adventi Ampulla Naptár

Babor Adventi Ampulla Naptár
2020. február 10.
(!)

Ez az ampullanaptár 24 terméket rejt, 9-féle ampullát próbálhatunk ki általa. Külsőre elmondható, hogy egy igazán mutatós naptár. A különféle ampullák más-más hatást kívánnak elérni, van olyan köztük, amely elsősorban hidratál, regenerál, van, amely ránctalanító, bőrfiatalító tulajdonsággal bír (ezeket nyilván csak hosszú távú alkalmazás során lehet látni).
Anélkül, hogy mind a 9-félét egyesével kielemezném, összességében mindről elmondható, hogy állagukban, színükben különböznek egymástól, a legtöbb ragad, miután beszívódik az arcbőrbe (ez engem egyébként nem zavar). Amiben mind megegyeznek, az a sok-sok illatanyag, ami a termékekben van. A mennyiség az bőven elegendő egy használatra, szinte még soknak is tűnik, viszont ha alaposan bemasszírozzuk a bőrbe, akkor mind beszívódik.
Amiket a legjobban szerettem használni, az a Beauty Rescue (átlátszó, sűrű állagú, ragad) és az Active Night (folyékonyabb állagú, kevésbé ragad) ampullák voltak. Egyetlen egy volt, ami kifejezetten nem tetszett: a The Black. Furának találtam az illatát, és valamiért nem szerettem, amikor az arcomon volt. Egyébként mivel írják, hogy arckrémet használjunk a használata után, így nem lehet igazán érezni, hogy melyik hidratál jobban, melyik kevésbé. Viszont a hideg, szeles idő alatt sem volt kiszáradva az arcom, jót tett neki az extra ápolás. (Fun fact: valamiért még a pattanások is elkerültek, mialatt használtam a terméket, hogy ez szerencsés véletlen vagy az ampullák hatása, azt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom :D.) Esténként használtam egyébként.

Szerintem az adventi naptárak nagyon hasznosak arra, hogy ismerkedjünk egy adott márka különböző termékeivel, ha esetleg valaki szemezgetett már a Babor ampulláival, ilyen módon kipróbálhatja, hogy melyik az, amit később szívesen megvásárolna. Akit nem zavar, ha egy termék ragad a felvitel után, vagy sok illatanyag van benne, az nyugodtan tehet vele egy próbát, hasznos kiegészítője lehet egy ilyen kúra a bőrápolási rutinnak. Jó terméknek találom, és fogok is még ampullákat vásárolni a jövőben, mert szimpatikusabb ez a koncepció számomra például a maszkok használatánál, azonban olcsóbb árkategóriájút fogok keresni, és olyat, amelyben nincs illatanyag.
A terméket tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök!