PetraBalazsi

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Born Pretty Store Double Headed Stamper

Born Pretty Store Double Headed Stamper
2019. szeptember 11.

Ebayen vettem 1-2$-ért, de nekem semmilyen mintát nem vesz fel, se BPS lemezről, se egyébről. Amúgy elégedett vagyok egyéb nyomdapárnáikkal, szóval nem értem, ez hogy lett ilyen...:( gondoltam csak én bénázom, de úgy látom, másnak se működik kifogástalanul.

Born Pretty Peel Off Nail Latex

Born Pretty Peel Off Nail Latex
2019. szeptember 11.

Nekem nem pont ilyen az üvege, van nekik vagy százféle peel off bőrvédőjük, de alapvetően elégedett vagyok vele. Sok ilyen terméket kipróbáltam már, itthon kaphatóakat is (essence, moonbasa), de ez még mindig jobb volt a többinél. Elég büdös (ahogy általában ezek a termékek azok), és ha nagyon száraz a körömágyad, ujjad, akkor elég nehéz eltávolítani róla. Kár, hogy heteket kell rá várni.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Sally Hansen Instant Cuticle Remover
2019. szeptember 11.

Egy blogon írt jó vélemény miatt vettem meg, rinocérosz körömágyam van, télen még rosszabb. Valóban felpuhítja, és könnyebb visszatolni, de a makacsabb körmeimen nem elég a MAX. 45 másodperc, amíg elvileg fenthagyható. Szóval én simán tovább hagyom fent, akkor picit jobb a helyzet. Azért csak a 4*, mert egy picit drágának találom, bár ez a mennyiség nekem évekre elegendő.