petracska13

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Coconutoil Cosmetics Pure Golyós Dezodor

Coconutoil Cosmetics Pure Golyós Dezodor
2019. május 2.

Az egy dolog, hogy olajfoltos lesz tőle a pólóm, mert képtelenség kivárni, hogy megszáradjon. Az egy másik dolog, hogy forró vízben melengetnem kell reggelente, hogy kenhető állagú legyen. DE, hogy olyan büdös leszek tőle, amilyen szagot még életemben nem éreztem magamon, baromi felháborító!
Ilyen silány dezodorral még soha nem találkoztam. Konkrétan, a natúr izzadság szagom friss, könnyed rózsaillatra hajaz ahhoz képest amit ez a dezodor kihoz belőlem. Legalább megtudtam magamról, hogy tudok orrfacsaróan büdös lenni.

MAC Modern Twist Kajal Liner

MAC Modern Twist Kajal Liner
2017. augusztus 16.

Képes voltam feltölteni ezt a terméket csak azért, hogy megoszthassam a véleményem veletek.
A story átlagosan indult, beleszerettem a nightcast színbe (sírig tartó szerelem), tudtam hogy nekem kell. Bementem, megvettem, hazavittem, kicsomagoltam, kipróbáltam. Két napig a felhők felett jártam. Gyönyörű szín, könnyű kezelhetőség és hihetetlen tartósság. Aztán elfogyott a hegye és megpróbáltam kitekerni. Meg sem mozdult, amire baromira bedühödtem. Megkocogtattam-ütögettem és végre elindult, persze sikerült túltekernem és féltem hogy letöröm, ezért megpróbltam visszacsavarni. Semmi siker. nagy nehezen visszanyomkodtam, akkor meg megint nem tudtam kitekerni belőle.
Másnap visszavittem a terméket, mire az eladó hölgy felvilágosított, hogy nem lehet visszafelé tekerni csak kifelé. Mivel az enyém abba az irányba se mozdult, így kicserélték.
Azóta a másodikkal tudom, hogy hogyan kell bánni. Szépen elvagyunk, kapott már testvéreket is, de még mindig nem hiszem el hogy egy 5000 forintos szemceruza ne legyen képes arra amit az 500 forintos röhögve megcsinál. Visszasírom az Esssence Long Lasting tekerőjét. Nem kap 5 csillagot, habár csoda, de egy baromi rossz kivitelben.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. június 6.

Sajnálom, de nekem nagyon nem jött be. Két csillagot csak a csodás szín miatt kap (08). Nagyon gyorsan és foltosan kopik, szárítja az ajkaimat és még könnyen kenődik is. Nem szapad impulzusvásárolnom :(

4 ÖSSZETEVŐ

Ci 15865 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott