PetraM93

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fa Mystic Moments Tusfürdő

Fa Mystic Moments Tusfürdő
2020. június 24.

Nagyon szeretem, selymes az állaga, nekem könnyen habzott, utána szinte más ápolást nem is igényel a bőröm, az illata nagyon jó és tartós!

Elizavecca CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment

Elizavecca CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment
2020. február 19.

Már másodszor vettem újra, számomra nagyon hasznos. Erős szálú, kissé hullámos, nehezen kezelhető és fésülhető, sprőd hajam van, hajmosás után 10-20 percre szoktam feltenni ezt a pakolást. Már a legeslegelső használat után, érezhetően selymes lesz a haj, sokkal könnyebben kifésülhető, rendszeres használat mellett sokkal rendezettebb lesz a hajkorona. Illata kellemes, nem tolakodó, sajnos én másnap nem érzem, de minden hajszairtásnál használok hővédőt és az elnyomja ennek a maszknak az illatát. Nagyon szépen kitudtam vele tolni a hajvágást, mert e mellett sokkal később kezdett el törni a hajvégem. Hátközépig érő hajamra majdnem egy évig elég volt az egy tubus (bár a zsíros hajtöveim miatt én csak a hajvégekre viszem fel). Abszolút megéri a pénzét, selymes, könnyen kezelhető hajat varázsol!

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2019. szeptember 27.

Szuperül ápol, mikor nagyon húzodik a szám, akkor is 3-5 perc alatt elmúlik tőle, nekem ehhez kevés is elég belőle, sőt van hogy elég 1x vagy 2x újra kenni a nap folyamán. Kellemes amikor bizserget. Ad egy szép csillogást is az ajkaknak.