Petrappp

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Refectocil Eyelash Lift

Refectocil Eyelash Lift
2019. december 12.

Kicsit megilyedtem, amikor a mellékelt leírást olvastam, mert bonyolultnak tűnt a használata. Aztán láttam, hogy a youtube-on van fent egy krémmániás videó a készlet használatáról. Aztán ez alapján már meg mertem csinálni. Igazából 4 egyszerű lépésből áll a dolog: 1. fel kell ragasztani a szempillaemelő párnát a szemhéjra, 2. fel kell ragasztani a felső szempillákat a szempillaemelő párnára, 3. be kell kenni a szempillák tövét a 'perm' nevű folyadékkal és várni 8 percet, 4. fel kell kenni a pillák tővére a 'neutralizer' folyadékot, és hagyni kell hatni 5 percet. Végül át kell törölni a pillákat egy vizes vattakoronggal és ennyi. Első használat után azt tudom mondani, hogy az a titka a dolognak, hogy mennyire szépen tudjuk felragasztani a pillákat a sablonra. Én a jobb szememmel kezdtem, ott nem lett olyan szép az eredmény, de a bal szememnél már ügyesebb voltam, és az szebb is lett. Az eredmény kb olyan, mint mikor szempillagöndörítőt használok. Én azt reméltem, olyan lesz, mint a 3D-s műszempilla, de sajnos azt a hatást nem tudja hozni. Még próbálkozom ezzel a készlettel, de úgy érzem, annyira nem éri meg az árát.

Farmasi Dr. C. Tuna Aktív Szenes Feketemaszk

Farmasi Dr. C. Tuna Aktív Szenes Feketemaszk
2019. december 11.

Az állaga valóban nagyon sűrű, így mindig elég sok marad a kezemen. Egyébként nagyon elégedett vagyok a hatásával. Nagyon szépen kiszedi a mitteszereket. Sajnos mostanában nem jut időm kozmetikusra, így mikor látom, hogy nagyon eltömődtek a pórusaim, ezt kenem fel. Először az egész arcomra felkentem, de sok helyen fájt a maszk eltávolítása, igy most a T vonalra és az orr környékére korlátozom a felvitelt, mert onnan nem fáj annyira leszedni és amúgy is ott vannak a problémás részek. Összességében olyan a ez a maszk, mint a mitteszer eltávolító tapaszok. Én szeretem.

Lacalut Aktiv Herbal Fogkrém

Lacalut Aktiv Herbal Fogkrém
2019. december 4.

Érzékeny a fogínyem, ezért próbaképp megvettem ezt. Nagyon elégedett vagyok vele, jobb hatása van az ínyemre, mint az Elmex Sensitive Professional. Bár fogmosás után tényleg marad egy fura érzet, nekem is a kólaivás után szokott előfordulni ilyen, de ez hamar elmúlik magától, nem szükséges pluszban öblíteni. Szerintem érzékeny fogra/ínyre nagyon jó.