petrara

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

2 ELADÓ KRÉM

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. október 21.

Az NC15-os korrektor tokeletesen illik a borszinemhez, es gondoltam akkor az NC15-os alapozo is jo lesz. Tevedtem! Mar felvitelkor is narancssargasabb es sotetebb mint a korrektor, es utana meg oxidalodik is! Meg igy is vilagosabb mint mas ilyen arkategoriaju alapozo legvilagosabb arnyalata, de egy nagy csalodas volt, mert egyebkent nem egy rossz alapozo. Legkozelebb az NC10-et veszem, ha nem talalok mas markanal ilyen vilagos szint.

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2018. október 21.

Mar 3. eve veszem mindig ujra a kuponnapokon. Szerintem ez mindent elmond.:) Legjobb drogerias szempillaspiral, ami nem csinal poklabakat meg tobb retegben sem. Es az 50%-os kuponnal meg az ara is barati.

Babor Doctor Babor HC Hyaluron Cream

Babor Doctor Babor HC Hyaluron Cream
2018. október 21.

A kozmetikusomtol kaptam egy kis mintat ebbol a krembol es a Hyaluron Infusion nevubol. A ketto egyutt egy csodaszer. Este hasznalom, es reggel mikor felkelek tokeletes bor nez vissza ram a tukorbol. Pedig nekem tele van az arcom acne utani sebekkel, es meg igy is tokeletesiti az osszkepet. Az ara miatt viszont levonok egy csillagot, mert ennyiert nem fogom megvenni, barmennyire is jo cucc.:/