Petravagyok

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2021. szeptember 9.

Nos, Batiste Cherry-ert indultam a drogeriaba, de meglattam, hogy ez le van arazva. Gyorsan racsekkoltam kremmanian es lattam a sok pozitív velemenyt, igy gondolram egy probat meger. (~500ft kulonbseg azert mar szamit) Nem csalodtam! Az illata nem tolakodo es hamar elillan. Olyan friss illatnak mondanam. Felrazva fujom a hajtovekre, majd par perc mulva torulkozovel atdorzsolom. Tokeletesen frissnek tunik a hajam, ket edzes kozott is, amikor meg nem aktualis a mosas. Biztosan ujra fogom venni, ha elfogy! 💙

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2021. május 31.

Nekem kicsit csalódás ez a krém sajnos. Többre, jobbra számítottam. Hidratál az oké, de semmi több. Magas szilikon tartalma miatt felkenés után pedig sokáig érezhető a csúszós érzés. 20+ években még elég lehet az ember lányának. De 30-tól már magasabb hatóanyagú terméket kíván az arcom.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2021. április 28.

Réges régen szerintem ez volt az első hajvêgapolo olajam es imadtam. Az illatat, ahogy fenyes es puha es gyönyörű lesz tole a hajam. Am most újra vettem es hát... nem tudom valtoztattak-e az osszetetelen, de mintha az arnyeka lenne a reginek. 😞 Csak az illata emlekeztet rá... Nem veszem tobbet. Mintha szárítaná a hajam?! 🧐