Petravagyok

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Vollaré Cosmetics Pro Hair Hajápoló Szérum Color & Shine

Vollaré Cosmetics Pro Hair Hajápoló Szérum Color & Shine
2019. december 17.

Nagyon sok hajvégápolót használtam már az evezredek alatt. Hosszu, erős szálú hajam van. Eddig ez a kedvencem. Kb 650ft a kinaiban, használom vizes-, torulkozo szaraz-, es száraz hajra is. Mindenhogy működik. Az illata finom, es hasznosabb mint tobb ezer forintos tarsai ;)

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2019. november 29.

07 enough árnyalatát vettem meg a minap, de mára meg is bántam már. Nagyon megnyert a színe a boltban, de felkenve nem ugyanaz az árnyalat valahogy, csak sima bordó. Leszedve (jóféle lemosoval is) az egesz kezemen szetkenodott es befogta a bort a koromagyamnal. Na ez az, amit nagyon nem csípek egy lakkban :(

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam
2019. november 26.

Sokadik féle Gliss Kur spray balzsamom. Mindegyik ugyanolyan, csak az illatuk különböző. Mégis mindig újra veszem, csak más színben. Magam sem tudom miért, de a rutinom része lett és szeretem hasznalni. Hajmosás utan, torulkozo szaraz hajra fujom, majd fesulom. A vizes haj fesulese kart tesz a hajszalakban, ezert hasznalom, hogy minel konnyebben, kevesebb mozdulattal kelljen kifesulni a hajam. Ez a rozsaszin nekem eros, mar-mar émelyítő illatú. Ha elfogy, ujabbat fogok kiprobalni ;)