Best of Beauty 2019

Petravagyok

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2019. július 19.

Nahát, ez tényleg nagyon szuper kis termék! Egész meglepődtem. Gondoltam kiprobalom, mert hát mégiscsak par száz forint es ott csücsül a kinai polcan. Eloszor torulkozoszaraz hajra teszem, majd hagyom szaradni a hajam. Ha mar szinte szaraz a hajam, szaritom (sajnos forro levegovel szeretem csak) es formazom korkefevel. Ha kesz, ujra par nyomas a tenyerembe es eloszlatom a hajamon -fokent kozep tajtol a végek felé. Szuper puha, sejmes, fenyes lesz a hajam. Nem száll, nem csunya, nem torik -sot ami volt toredezes, az is kevesebbnek tetszik miota hasznalom- es ugy osszeall szepen, na :) Tutira ujra veszem! Olyan sok hajolajat probaltam mar - jo dragakat is :/ megis nalam most ez a jelenlegi elso helyet bitorlo :)

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2019. május 26.

Nemrég kezdtem el használni, de már jó ideje vágytam rá. Szuper a porlasztoja, a kulseje hozzák a márkától elvárt minőséget.
En este hasznalom, micellas lemosas, majd befujom vele az arcom, arctejje lemosom, majd hidratalo. Tehat tuajdonkeppen lemosashoz hasznalom, de sokkal jobb igy, mint a csapvizzel .. Nyáron a nagy melegben majd szerintem gyors hűsítő baratom is lesz ;) Ujraveszem ha elfogy.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2019. május 8.

Nagyon sokaig hasznaltam, mert szerettem ezt a friss, tiszta illatot, ami korullengett tole. Elveztem, hogy nyaranta a koncerteken, tomegkozlekedessn stb. a nagy melegben levo emberszagban, az en kis honaljkam mindig illatozott😌 Aztan leesett, hogy hé. Valami nagyon nincs rendben ezzel a cuccal, ha nem izzadok tole semennyit sem. Nem lehet egeszseges egy dolog, amitol az izzadsagot nem tudja kilokni a borunk természetes modon. Pontosan az ilyen kencék hasznalatatol van olyan sok mellrakos megbetegedes :( Ezt merlegelve mindenmentes, természetes dezodorokra valtottam, vagy inkabb izzadok, de legalabb a karos hatasokon nem stresszelek. En azt mondom, engedjetek el az olyan termeket, amiben ennyi kemikalia van, lanyok.