Petrence

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

PolyGel Körömépítő Készlet + LED lámpa

PolyGel Körömépítő Készlet + LED lámpa
2020. április 28.

Én a vigoshop oldaláról rendeltem 7990 Ft-ért. Lányok! FIGYELEM! NIGHTDRESS.HU-RÓL NE RENDELJÉTEK, nem hozzák ki, és persze előre kell fizetni!!
De visszatérve: Amint hozta a postás, kipróbáltam. Ma tettem csak fel, szóval úgy nézzétek a véleményt. Ha valami változik, akkor update-elek.
Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, tök gyorsan elkészül, és szép az eredmény. Tökéletesen lakkozható, mivel a TIP belső fele teljesen sima, így a köröm felszíne is az lesz. Még az én kézügyességemmel is működik. :) Arra figyeljetek, hogy ne menjen a bőrötökre, mert akkor levegősödik. Gyakorlatilag mint egy rendes műköröm építésnél. Nagyon jól tapad, nem akarnak leesni eddig. :)

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2020. április 8.

Imádom az illatát egyszerűen, annyira kellemes, és jó kedvre derít. Valami citromos sütire emlékeztet, biztos azért.:)
Gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Nekem télen és nyáron is bevált, már több alkalommal ezt vettem. Gyorsan rendbe hozza a száraz bőrt, megfelelően hidratál.

Balea Peeling Cocos Ajakápoló

Balea Peeling Cocos Ajakápoló
2020. január 9.

Jó illata van, otthoni használatra megfelelő. Szeretem, hogy jól megmarad a számon, és hogy kicsit nehezebb és zsírosabb rajta a textúrája. És jó érzés dörzsölgetni a számat vele.:D