petrezselyem

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2018. augusztus 21.

Még csak egyszer használtam, de a pattanások és mitesszerek már elhalványultak, ráadásul a bőröm puha és matt lett. Kicsit csípett az elején, de ez nem volt annyira zavaró. Lehúzni csak akkor tudom, ha vastagon van kenve, de a tasakban még így is maradt a krémből, mindenképpen elég tehát egy használatra. Biztos hogy újraveszem!

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával
2018. augusztus 21.

Az összetevői miatt választottam, mert előnyben részesítem a natúr termékeket. Tartóssága átlagos, napközben ha már nem érzem az illatát újrakenem. Egyébként nagyon finom illata van, ha elfogy ezt veszem újra.

Lovely Dark Shine Körömlakk

Lovely Dark Shine Körömlakk
2018. augusztus 17.

Lehet, hogy amit én vettem az már egy jobban pigmentált kiadás, de rajtam csak úgy rikít a sötétben! Volt, hogy sötét körömlakkra kentem, volt hogy önmagában viseltem - igazából mindegy, mert nálam egyetlen réteg mindig elég. Egy forró nyári napon jobban feltöltődik, mint napfénymentes időszakban, ám ha lefekvés előtt fél percig zseblámpázom is tuti hogy reggelig világít, addigra mondjuk már kevésbé intenzíven. Valóban érdes a felülete, de ha ez valakit zavarna fedőlakkal megoldható.