petrezselyem

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2020. június 12.

Korábban az essence "the gel" és a btgn high gloss fedőlakkját használtam, csak sajnos mindkettőt kivonták, így aztán a vélemények alapján erre esett a következő választásom. Eddig csak 1 alkalommal próbáltam, de elégedett vagyok vele. Még mindig a 6 nappal ezelőtt készült manikűrt viselem - nem mondom, hogy a körömvégek és a fedőlakk fénye nem kopott, de még viselhető állapotban van. Nagyjából azt tudja, mint a the gel fedőlakk, mégis úgy vettem észre, hogy a big shiny gyorsabban szárad, és tovább marad fényes, mint a korábbi két essence termék. A sűrűsödésről nem tudok véleményt mondani, de bízom benne, hogy nem lesz ilyen probléma. Megkapja az öt csillagot, ha a továbbiakban is ugyanígy teljesít.

Essence Körömlakk Javító Ceruza

Essence Körömlakk Javító Ceruza
2020. június 7.

Korábban is használtam körömlakkjavító ceruzát, a she márkától,de kellett egy másik, mert minden hegye elhasználódott. Jelentős különbséget nem érzek a két termék között, talán a she egy hajszálnyival hatékonyabb volt. Ennek viszont nagyon kellemes, meggyes illata van. Precízen lehet vele dolgozni, de érdemes azonnal korrigálni, mert ha a lakk rászárad a bőrre, már sokkal nehezebb eltávolítani. Nem tudom hogy meddig lesz elég, még csak 2.alkalommal használtam. Összességében nem rossz, ha kisebb felületen van használva.

Essence Extreme Shine Fedőlakk

Essence Extreme Shine Fedőlakk
2020. május 28.

Botrányos, ha egy szóval kellene jellemezni. Én is az előző értékelővel vagyok hasonló véleményen - igaz én délután 5 óra körül fejeztem be a lakkozást, de ugyanazt tapasztaltam: párnanyomat és gyűrődések vannak a tegnap festett körmeimen, pedig alvás közben még arra is figyeltem hogy a körmeim ne érjenek semmihez. Lakkozásnál a rétegek felvitele között is legalább 10 percet vártam, szóval nem értem. Az elődjeivel (the gel, btgn high gloss) teljes mértékben meg voltam elégedve.
Az biztos, hogy ez nem az én lakkozási szokásaimhoz lett kialakítva, ami a következőképpen néz ki: 1 rimmel nails nurse 5in1 base&top coat, 2 színes lakk, 1 ismét a rimmel, végül 1 fedőlakk. Ez összesen 5 réteg lakk. Aki pozitív értékelést adott, valószínűleg 1-2 réteg fölé keni, és úgy el tudom képzelni hogy működik. De aki hozzám hasonlóan lakkoz, az felejtse el. Ja, és a tartósságot tekintve: minden egyes alkalommal azt tapasztaltam, hogy 1-2 napig szép, de aztán hamar elmegy a fénye. Szóval sajnálom, de nálam összességében megbukott.