pfnk4

Regisztráció dátuma: 2021. december 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. december 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2022. június 23.

Az eddigi kedvenc szemhéjtusom, könnyen lehet vele dolgozni, kellően tartós is. Nálam bírja az egész napos használatot is, nem kenődik vagy mászik el.

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2022. június 23.

Tökéletes társam a nyárra, nagyon szépen egységesít, nem fénylik tőle a bőröm, szuperül lélegzik. A smink is fennmarad rajta a nagy melegben, a fényvédővel sem veszik össze. Nagyon ajánlom!

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2021. december 16.

A világ összes samponját kipróbáltam a rendkívül gyorsan zsírosodó hajamra, de egyikkel (sem drogériaival, sem gyógyszertárban kaphatóval) sem sikerült kitolni a hajmosást kettőnél több napra. Sőt ha este lefekvés előtt mostam hajat, reggelre általában vállalhatatlan állapotban volt. Ez a sampon impulzusvásárlás volt, mikor már minden reményt feladtam, de nem reméltem, hogy ennyire beválik. A termék, bár elég borsos ára van, elég gazdaságos, nagyon sokáig elég. Remekül habzik, alig pár húzás kell hozzá a nedves hajon. Eszméletlenül jól tisztít, sokkal jobban, mint bármely korábban próbált samponom. De ami a legfontosabb, sem az alvás, sem az edzés, sem a sapkaviselés nem teszi tönkre a vele mosott hajamat, a harmadik napon is könnyű és viszonylag tiszta még a hajam.