pheasant

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2015. január 21.

Karácsonyra kaptam, el akartam adni, mert inkább 40-es nőkhöz passzol (22 vagyok), de mivel nem tudtam eladni jó áron, elhasználtam, és nem is baj egyáltalán: a férfiak imádják :)

Avon Infinitize Szempillaspirál

Avon Infinitize Szempillaspirál
2014. október 9.

A legjobb kefe, amit valaha használtam, lekörözi a L'orealt, a végén lévő kis gömb minden pillát befed (ilyet még nem tapasztaltam), szép fekete, tartós, kitart egész nap, nem kenődik, nem hullajtja a pilláim nagyon, jó árú, 5*!! Mást ezentúl nem fogok venni.

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes
2014. szeptember 23.

Megvettem, próbálkoztam vele vagy 4x, mind a 4x borzalmas végeredménnyel, én senkinek sem ajánlom, inkább kifizetnék több pénzt egy profi termékre, mintsem, hogy ezt újra megvegyem: az ecsete el van deformálódva, túl erősek a sörtéi, a zselé nyúlós, ragadós állagú, nem lehet felkenni rendesen, a lámpa alatt összezsugorodik, egy helyre tömörül, lefolyik, a köröm másik részén pedig így lefolyik az egész...nem beszélve arról, hogy a fedőlakk sárga (!), így akármilyen színűre festettem a körmöm, teljesen elszínezte, fakóvá tette. Egy hetet bír ki. Hab a tortán: mikor leszedem, hólyagos, hámló, töredező, elvékonyodó lett az eddig egészséges, nagyon erős körmöm! Lehetetlen vele dolgozni, és nem hiszem, hogy én lennék a béna, járatos vagyok körmös dolgokban, itt a termékkel van a hiba sajnos! all in all, nem ajánlom senkinek!

Update: Diamond Nailst vettem most, hát ég és föld!!