phg26

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant

La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant
2017. december 3.

Nos, en 3.90€-ert vettem akciosan itt nemetorszagban. Egy remek tusfurdo! A kisfiamnak is es nekem is nagyon kenyes, szarazsagra, elcemara hajlamos borunk van. Kellemes illata van, szepen hidratal. Ami miatt levonnek egy csillagot, az a csomagolasa. Ez egy geles, azaz folyekonyabb tusfurdo, praktikusabb lenne egy pumpas kiszereles, nagyon jol zarodik a kupakja, hirtelen kipattintod mar szinte folyik is ki a tusfurdo, nehez vissza csukni, de mindekozben a kezedbol is maszik ki a gel. Nekem ez nem tul kenyelmes, de kiborhato. 😊 Ilyen akcios aron abszolut megeri! 😊

The Body Shop Matt Folyékony Rúzs

The Body Shop Matt Folyékony Rúzs
2017. november 23.

Szepen fed, viszonylag tartos is, egyenletesen kopik. Nekem nem szaritja az ajkam, viszont mindenkepp erdemes hidratalni, radirozni elotte, mert ha egy kicsit is szaraz az ajak, hajlamos azt kiemelni. A szine gyonyoru. 😊

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2017. november 23.

Nem tartom egy csodaszernek, de szeretem hasznalni. Gyulladt pattanasokkal nem nagyon tudja felvenni a harcot de a faggyu termelest, zsirosodast szepen korlatozza. Az illata nekem az a kategoria, hogy annyira budi, hogy mar tetszik. 😊