Best of Beauty 2019

phoenix

Smink és a többi
Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Smink és a többi
Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál
2018. november 15.

Régóta nem vagyok aktív KM-en, de ez a spirál megér egy értékelést.
Kellett pár nap, amíg ráállt a kezem, de azóta nagyon szeretem, újra fogom venni. Szép hosszú pillákat csinál, dúsít is, feketének is elég fekete. Egy picit talán sok festéket vesz fel, de nem annyira, hogy le kelljen húzni a felesleget; illetve estére már veszít a hatásából (de nem leszel tőle pandamaci, és nem is pereg). Ár-érték aránya kitűnő, ennyi pénzért szinte ajándék.

Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF35 / PA+++ (régi)

Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF35 / PA+++ (régi)
2017. május 29.

Nagyon nem szerettem. Látható fehér réteget hagyott az arcomon, ráadásul iszonyatosan szárított, pedig kifejezetten zsíros a bőröm.

Un Jardin En Mediterranee EDT

Un Jardin En Mediterranee EDT
2017. május 19.

2017. május 19.
Visszatértem a Douglesbe, hogy ezúttal magamra is fújjam, megerősítést akartam, megrendeljem-e. Egyetlen pillanat kellett, hogy biztos legyek a dolgomban. Hogyan is kételkedhettem? Rajtam nem férfias, nyers vagy zöld, de értem, hogy mitől uniszex illat. Fűszeresnek érzem, de nem "meleg", "keleties" módon, és igen! - megvan benne az a hűvösség, amit papíron is éreztem. Egyre csak szívnám magamba, nem tudok betelni vele. Ellenállhatatlan a számomra, és magamat is ellenállhatatlannak éreztem; magabiztosnak, egyedinek, olyannak, aki előtt nincs akadály. Kell.

2017. április 23.
Még nem véleményezem, mert egyelőre csak papírcsíkon illatoltam, de muszáj róla írnom: amikor először megéreztem - nem hazudok -, majdnem kicsordult egy öröm-könnycsepp, hogy "igen, EZ az, EZT keresem!" Csak remélni merem, hogy a bőrömön is ilyen lesz (balga módon most mást próbáltam bőrön, majd legközelebb). Egyébként nem erre számítottam a vélemények alapján, de imádom. Érzek benne egy hűvös, hideg vonulatot, ami kiakasztja az érzékeimet, tikkel tőle az agyam, szinte érzem a bizsergést, az elektromos impulzusokat, ahogy a sejtjeim próbálják feldolgozni az információt - ettől bolondulok érte, tudom, csak sajnos már éreztem más parfümben is ezt, papíron, rajtam pedig nyoma sem volt. Reménykedem...

1 ÖSSZETEVŐ

Ceteareth-11 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott